Wypoczynek nad morzem

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Wypoczynek nad morzem

Post autor: bohas »

Witam tych co maja trochę bliżej do morza niż My. :D

Piszę z prośbą do Was, bo ręce mi trochę już opadają od dzwonienia.
Chcemy z Dominiką jechać na tydzień nad morze na przełomie lipiec/sierpień nad jakąś nadmorską miejscowość ale wszedzie gdzie dzonimy to brak miejsc :rolleyes:
Rejon: Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia lub od tych miejscowości w promieniu do 20km. Może ktoś ma znajomych w tamtych okolicach co się bawią w agroturystykę, wynajem domków, pokoi. Może z BS ktoś gdzieś tam w poblizu stacjonuje. Może coś godnego polecenia za jakieś normalne pieniadze. Trochę późno szukamy i dlatego pewnie problem z miejscówką ale nie wiedzieliśmy do końca w jakim terminie bedziemy urlopować.

Dzięki za jakikolwiek odzew. Jeśli uda nam się coś załatwić to chętnie się spotkamy w gronie BS w Waszym rejonie.
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: Bolo »

Hej co prawda Bracie nie jestem z tamtych rejonów ale mogę ci polecić fajny ośrodek niedaleko morze w miejscowości Jantar. Z tego co pamiętam ośrodek nazywa się ViVa. Blisko do sklepu nawet basen mają, do moża jakieś 8 min spacerkiem(po drodze kilka knajpeczek gdzie można zjeść rybkę i schłodzić się piwkiem). Z tego co pamiętam domek nr 4 ma funkel nówkę lodówkę, a dwa domki dalej po prawo taras pod którym jest fajny cień do picia "nisko"alkoholowych trunków. Jako jeden z nielicznych ośrodków w jakich bywałem na uznanie zasługuje nietypowe rozmieszczenie kontaktów(projektant miał pewnie swój bliżej nieokreślony cel). Aha zimna woda to nie wina bojlera, bateria została zamocowana w idei kubistyczno-futurystycznej. Jednym słowem POLECAM

Pozdrawiam
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
motorynka
Moderator
Moderator
Posty: 1180
Rejestracja: pn, 7 cze 2010, 16:11
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Polubił posty: 5
Otrzymane Polubienia: 4

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: motorynka »

Sebastian ,wszystko jest prawdą co napisał Bolo ,dodam tylko że właściciel jak i cały personel z wielką chęcią przyjmą BRATA BS z małżonką - bardzo mile wspominają nasze rozpoczęcie i wystarczy że powołasz się na BS a z całą pewnością znajdzie się miejsce ,na szczególną uwagę zasługuję wyśmienita kuchnia :D ,Jeśli jednak upierasz się przy pobycie na półwyspie Helskim to dam znać na kom.
(zapytam kolegę z pracy -ma tam w okolicy Pucka rodzinę która chyba wynajmuje kwatery)
SV 650,GSR 600 -odjechały...GSF 1200SA -historia,co dalej?
a teraz duże JAJCO + KOT ALBINOS
501766300
GG 11551446
Bugs
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 878
Rejestracja: pn, 9 lip 2012, 16:30
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Pawłowice

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: Bugs »

Bolo zapomniał dodać, po drodzę na plaże jest kościół jak do niego trafić ...to już najlepiej wie Letko !
coś innego F 800 GS
Pomału a zawsze do celu
513 164 428
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: snajper »

Leszek może,też opowiedziec jakie jest ciepłe morze a przesympatyczna sprzedawczyni ze sklepu naprzeciwko pozwoli Wam usiąść na skrzynkach po piwie.Ja teź to miejsce b.polecam.
Intruder M 1800 R
»korzystaj z życia, bo tak szybko mija«. 
mati844
The Real One
The Real One
Posty: 327
Rejestracja: czw, 1 lip 2010, 05:30
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Słupca

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: mati844 »

hehe super, że jest taki temat założony - ponieważ mam podobny problem ...
szukam noclegu w Łebie - może ktoś mną jakieś namiary na lokal dla 2 osób? termin 11-15sierpnia ?
Damian - Suzuki GSX F600 sprzedany
Obecnie gsxr 750 K7 :D

kom 667 069 326
ODPOWIEDZ