Jestem w Warszawie może do czerwca 2015 roku

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Generał

Jestem w Warszawie może do czerwca 2015 roku

Post autor: Generał »

Zatem bracia i siostry ze stolycy :) jak w temacie pisze. Pracuje teraz u Was od poniedziałku do piątku w delegacji a od marca co drugi tydzień będę zostawał w Wawie... więc jakby co jakie tam :beer: kto by chciał wypić z towarzyszem z Wlkp to pisać w temacie albo na kom
Pracuje na Mokotowie i remontujemy przedszkole nr 349, a mieszkam na Raszynie na ulicy mokrej... (numer nie widziałem, bo zachlapany) :angry_smile:
zatem jeśli coś ktoś gdzieś... to z chęcią w kręgu BS... a jak będzie pogoda to może i na jakieś śmiganie u Was się załapie :mrgreen:
Pozdrawiam
Generał vel Glebster13 :oops: vel Ludwik XVI :?
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: Jestem w Warszawie może do czerwca 2015 roku

Post autor: adu »

Na Ursynowie zawsze znajdziesz miłe towarzystwo :mrgreen: i w razie potrzeby napoimy i nakarmimy :mrgreen:
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
mucha
BS Brother
BS Brother
Posty: 3110
Rejestracja: pn, 19 wrz 2005, 16:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Czestochowa
Polubił posty: 30
Otrzymane Polubienia: 52

Re: Jestem w Warszawie może do czerwca 2015 roku

Post autor: mucha »

adu pisze:Na Ursynowie zawsze znajdziesz miłe towarzystwo :mrgreen: i w razie potrzeby napoimy i nakarmimy :mrgreen:

Potwierdzam :mrgreen:

Z Raszyna rzut beretem do Janek, jak co to możemy się tam na jakie bro połapać;)
GSX 750 R- LICENCJA NA ZAPIER....:)
tel. mucha 503 145 909 klaudia 509 340 359
GS 500E- był
GSX R 750... - jest i będzie
GSX1300R HAYABUSA
Nareszcie :grin: Obrazek
mniejszy73

Re: Jestem w Warszawie może do czerwca 2015 roku

Post autor: mniejszy73 »

Generał, wychodzi na to, że szykujesz nowe, piękne przedszkole mojego młodszego Antka.
W marcu muszę sprawdzić, czy moto na poznańskich blachach stoi już pod "Barcelonką" :wink:
Do zobaczenia!
ODPOWIEDZ