gdzie kupić ciuchy moto ?

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: gdzie kupić ciuchy moto ?

Post autor: qgel »

Rostwór pisze:outlet intermotors
Gdańska 27, Cząstków Polski ?
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: gdzie kupić ciuchy moto ?

Post autor: Rostwór »

qgel pisze:
Rostwór pisze:outlet intermotors
Gdańska 27, Cząstków Polski ?
zgadza się, na tyłach salonu Isuzu. Nie przegapisz takiego wielkiego baneru z motocyklem sportowym o pojemności 675:)
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
George
BS Brother
BS Brother
Posty: 378
Rejestracja: śr, 13 kwie 2011, 01:55
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa - GCW

Re: gdzie kupić ciuchy moto ?

Post autor: George »

To i ja jeszcze dorzucę jedną opcję :) odebrałem dzisiaj kurtkę z naprawy z Madis-Sport Wwa Wawer ul. Przewodowa 89A, przy okazaji podpytałem bo słyszałem że też szyją na miarę - tak więc szyją, kurtka to koszt od ok 450zł w zależności od długości, spodnie od ok 300zł.

U mnie były do naprawy rękawy (jeden przetarty po zeszłorocznej glebie) i jeden szew przy suwaku - wszystko w pełni profesjonalnie zrobione, w zasadzie nie widać że kurtka była naprawiana, a realizacja zamknęła się w dwóch dniach. Generalnie opinie z tego co widziałem mają same pozytywne, a taki ciuch szyty na miarę to może być całkiem ciekawe rozwiązanie.
Pozdrawiam
George 8)

Marauder -> SV 650N K6 czarno-czarna

"Jedyna granica to granica wyobraźni !!"
RAV
BS Brother
BS Brother
Posty: 142
Rejestracja: czw, 25 sie 2011, 15:41
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/ Glasgow

Re: gdzie kupić ciuchy moto ?

Post autor: RAV »

George pisze:To i ja jeszcze dorzucę jedną opcję :) odebrałem dzisiaj kurtkę z naprawy z Madis-Sport Wwa Wawer ul. Przewodowa 89A, przy okazaji podpytałem bo słyszałem że też szyją na miarę - tak więc szyją, kurtka to koszt od ok 450zł w zależności od długości, spodnie od ok 300zł.

U mnie były do naprawy rękawy (jeden przetarty po zeszłorocznej glebie) i jeden szew przy suwaku - wszystko w pełni profesjonalnie zrobione, w zasadzie nie widać że kurtka była naprawiana, a realizacja zamknęła się w dwóch dniach. Generalnie opinie z tego co widziałem mają same pozytywne, a taki ciuch szyty na miarę to może być całkiem ciekawe rozwiązanie.
Texy czy skóra ?
GSXF 750 '00 alias "Obskurak" :P
Obecnie SUZUKI TL1000R :grin:
George
BS Brother
BS Brother
Posty: 378
Rejestracja: śr, 13 kwie 2011, 01:55
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa - GCW

Re: gdzie kupić ciuchy moto ?

Post autor: George »

Ja pytałem o tekstylne ale być może robią i skórzane, trzeba by do nich przedzwonić i dopytać.
Pozdrawiam
George 8)

Marauder -> SV 650N K6 czarno-czarna

"Jedyna granica to granica wyobraźni !!"
ODPOWIEDZ