olej w suzuki savage

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
bosman26

olej w suzuki savage

Post autor: bosman26 »

jak sprawdzic stan oleju w suzuki ls650 savage i jaki powinien byc?
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

po pierwsze nei znamy ciebie jeszzce gdyż się nie przedstawiłeś w dziale Przywitania, dlatego powinieneś tam zaraz coś napisać, ludzie będą bardziej mili dla ciebie na dzieńdobry :D

a co do oleju w Savage to silnik musi mieć min 20* celsjusza, motor MUSI stać pionowo i na równym terenie, pod linką sprzęgła nad rurą wydechową jest małe szklane oczko (trzeba klęknąć aby zobaczyć) oleju powinno być tyle rzeby mieścił się między dwoma kreskami które są po prawej stronie tego okienka na karterze najlepiej jak będzie bliżej górnego niż dolnego poziomu (nie może przekraczać rzadnego z nich)


to moje wskazówki dot. oleju w Savage


a teraz zmykaj do "Powitalni" :P


:beer:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
bosman26

Post autor: bosman26 »

dzieki za wskazowki, bede ich jeszcze pewnie duzo potrzebowal. a w "powitalni" juz bylem :)
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
Odpowiedział na Twoje pytania sam mistrz i jak będziesz miał pytania to do niego na priv.Sam posiadam savażkę i jestem z tego jednogarnkowca zadowolony,może kilka z nich będzie na rozpoczęciu sezonu.
Pozdrowienia
ODPOWIEDZ