Gdzie SERWISUJECIE swoje cudeńka i co sądzicie o nich?????

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

FRYC74

Gdzie SERWISUJECIE swoje cudeńka i co sądzicie o nich?????

Post autor: FRYC74 »

Mam pytanie, czy macie jakiegoś swojego mechanika który wykonuje wam serwis, czy robicie to sami a może w jednym z naszych trójmiejskich serwisów dbacie o swoje cudeńko???

Pozdrawiam
:twisted: :twisted: :twisted:
dominGeS

Post autor: dominGeS »

ja sprzęta serwisuje u znajomego-extra kolo!Facio całe życie siedzi w mechanice motocyklowej.Najważniejsze,że nie kasuje jak w serwisie,a robi naprawde dobrze,np.regulacja gaźników w GS-ce kosztowała mnie u Niego 40zł,a w serwisach za taką usługe śpiewaja około 100zł.
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

Ja swoja suczke serwisuje w Gdansku ul. Czarny Dwor u Pana Ma... (bez krypto reklamy), jest tam mechanik Wojciech ktory naprawde zna sie na rzeczy no i daja roczna gwarancje na naprawy wiec jest spoko, a ceny dosc umiarkowane, bo nie powiem ze niskie :)
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
Loser

Post autor: Loser »

Hmmm...
W garazu;)
GSX F nie jest takim cudem techniki, zebym sie z nim nie uporal, szczegolnie z serwisowka w reku.
Odpukac - poki co w zasadzie mialem tylko zaciski do czyszczenia, bo przypiekaly, a reszte zrobili w Niemczech (zawory, gazniki) i jest OK.
W razie czego mam namiar na bylego mechanika od Zdanowicza (tez jezdzi na Suzuki), ktory pomaga fachowa rada.
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

hmm... a wiec ja serwisuje w SUZUCE w gdyni. Ceny?? hmm... dla stałych klientów rabaty ;)
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
Malisz

Post autor: Malisz »

Garaż u mnie w domu....mam takiego mechaniora....Koleś jest rewelacyjny...złota rączka...sam motocykle projektuje i składa...
Artur ma na imię....
POZDRAWIAM GO SERDECZNIE
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

Dzis bylem w serwisie gdzie robia moja Suzi, lzy w oczach mialem jak widzialem jej rame bez silnika, naprawde przykry widok ale za tydzien bedzie jak nowa :)
P.S Gdzie ta wiosna ???
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
ziajus

Post autor: ziajus »

Ja swojego sprzeta serwisuje sam mam wszytkie potrzebne narzedzia profesionalne klucze znanych firm specjalistyczne przyżady do motocykli ewakuometry sciągacze sczelinowmierze mikromierze laserowe przystawki zakuwarke do łańcuchów dostep do tokarek frezarek piaskarek wszytko żeby nakeda scigacza czopera poustawiac na cacy i szczere chęci przedewszystkim. owoli coraz wiecej sie tym zajmuje. Pozdrawiam
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: AdamOSA »

No widze że nie będe sam . Też serwis mam blisko bo w garażu.
Tylko z tym mechanikiem jest gorzej . Bo terminy ma napięte i nie zawsze ma czas :D . Moze się zdrzyć że kiedyś moja suczka wyląduje w obcych "lapach" . Na przyklad chce na nowy sezon zamocować crach pady , a zalatwiłem sobie nowe opakowanie w innych malowaniach i powiem szczerze że chyba bym sie pobeczał jak bym sam mosiał wiercić w nich 2 dziury , bo niestety sa konieczne . I chyba tą dewastacje powierze komuś innemu .
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

Wystawili mi rachunek za moj poczatkowy przegladzik ktory zamienil sie w powazne naprawy i wymiany. Za wszystko mam zaplacic 2020 PLN no ale czego sie nie robi dla Suzi. :)
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
gruby

Post autor: gruby »

cziton pisze:Ja swoja suczke serwisuje w Gdansku ul. Czarny Dwor u Pana Ma... (bez krypto reklamy), jest tam mechanik Wojciech ktory naprawde zna sie na rzeczy no i daja roczna gwarancje na naprawy wiec jest spoko, a ceny dosc umiarkowane, bo nie powiem ze niskie :)
ja serwisuje w MARVELU .. i to jedyny serwis który polecam w 3mieście ...

jak na razie jedyne miejsce gdzie traktowany jestem jako klient i kolega, w innych serwisach, albo obsługa jest niemiła, albo serwisant to młotek ...

generalnie na marvelu nigdy sie nie zawiodłem ... sprzet i narzedzia mają porządne ... mechanik jest na prawde fachowiec ...

z resztą obłożenie robotą mówi samo za siebie ...
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

No to pewnie gruby mijamy sie :)
Od stycznia w Marvelu jestem conajmniej raz w tygodniu :) odwiedzam moje malenstwo jak czlonka rodziny w szpitalu .
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
gruby

Post autor: gruby »

no to nawet wiem która to :)
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

Taka z fioletowym bakiem od jakiegos czasu bez silnika :)
Uwazaj gruby tylko sie w niej nie zakochaj hihihihi....
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
gruby

Post autor: gruby »

od kochania mam swoje pojazdy ...


a odnośnie serwisantów ...
zapomniałem dodac jeszcze jednego speca jednośladowego ...

ERYKA - sopot wyścigi ...dokladnego adresu nie pamietam ...
ale GSM do niego mam ... chłopak ma talent (i cennik) :)
ODPOWIEDZ