Targi moto i eroticon wawa

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
prymek

Targi moto i eroticon wawa

Post autor: prymek »

Ello!
W przyszły weekend te imprezki.
Kto chetny z bractwa bydzi?
pzdr
prymek
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Hey
Tak oczywiście jadę !!!!!!!!!!
Pozdroooooooo!!!!!!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Luigi

Post autor: Luigi »

Panowie jak najbardziej,kto jedzie autem?
prymek

Post autor: prymek »

Mamy max 3 miejsca!
pzdr
prymek
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Wyprawa się udała!! Razem z Moniką, Prymkiem i Luigim odwiedzilismy stolicę i Mototargi dzisiaj tzn w sobotę. Jesteśmy pod dużym wrażeniem stoiska Suzuki, które było naprawdę profesjonanie przygotowane !! Wystawiona pełna oferta i na wszystkim można było usiąść i wszystkiego można było dotknąć, ale się nasiedziałem :twisted: !! Było naprawdę cool, pomimo, iż Prymek prowadził katamarana jak dzidę (głód sezonu) !!
PS
Gero dzięki, że byłeś !!
Pozdrawiam :angry_smile:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
prymek

Post autor: prymek »

Pozdro dla Gera (sorki za brak pozegnania-ale tak jak rozmawialismy pewnie niedlugo sie spotkamy) i innych spotkanych Braci na targach. Co do targów to były to chyba ostatnie targi Cardinalla (w porównaniu do zeszłego roku poza zmiana miejsca (in plus) to ogólnie kicha! Brak takich tuzów moto jak Kawa czy B.....jednoślad,czy "włoszczyzny" (którzy reprezentowani byli jakimis "starociami" przez dealerów a nie importerów. Na wysokosci zadania stanęło tylko Suzi Poland (jak sie okazało m.in. dzieki czynnemu udziałowi Braci), które zaprezentowało nowinki 2006 (na których nasiedział sie m.in. Kropek).Poprostu tak jak sie dowiedziałem targi odbyły sie za wcześnie (czyli część konkurencji czeka za newsami 2006 aż dopłyna z Japan).Najblizsza okazja porównania nowej oferty Suzi z konkurencją myślę że będzie 7-9 kwietnia (http://www.motocyklexpo.pl) i będą to targi porównywalne do zeszłorocznych.Dużym plusem jest fakt że pewnie tym razem przybędziemy "dzidami"! Po tych targach pozostał niedosyt że wielkość Suzy nad konkurencją została wypaczona właściwie brakiem tych drugich!
Pozdro
prymek
P.S.Kropek ja tak jeżdżę katamaranem na codzien :) !
ODPOWIEDZ