I co dalej?

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

I co dalej?

Post autor: Darek »

Witam.Dzisiaj z bolem serca pożegnałem swojego INTRUDERA.Ale myśle że niebawem dosiąde jakąś suczkie, tylko nie wiem czy choppera czy coś zwinniejszego.
Ostatnio zmieniony wt, 28 lut 2006, 07:00 przez Darek, łącznie zmieniany 1 raz.
XJR 1300 na ohlinsah
Dragon

Post autor: Dragon »

Hmm decyzja należy do Ciebie :) Jaki typ motocykla wolisz taki powinieneś kupić. Najważniejsze jest w tym to, że będzie to marka SUZUKI :wink:
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4258
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

cos zwinniejszego :lol:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Tez polecam przetestowanie chocby GSR'a - zupelnie nowe doznania a nie tylko przemieszczanie sie z A do B ;)
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

I chyba macie racje :D
XJR 1300 na ohlinsah
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

Co dalej to już zależy tylko od Ciebie, a i tak pewnie zrobisz jak Ci żona poradzi..:D W końcu to wspólna decyzja;)
Ja radzę coś zwinniejszego, ale to od gustu zależy...
Pozdro
kom. 796 090 896


GMINA
prymek

Post autor: prymek »

w kwietniu kolejne targi-bedziesz mial okazje poprzymierzac sie do wielu sprzetow!bo w naszych salonach to bida-nie wspominajac juz ze w bydzi,toronto i wlocku zlikwidowaly sie suzy! Pozostaje gdansk lub poznan!pzdr
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Cześć Darek !!
Najpierw powiem tak "Gratuluje z powodu sprzedaży !!", bowiem w dzisiejszych czasach nic nie jest łatwo sprzedać z wynikiem zadawalającym i dodam jeszcze "nie śpiesz się przy kolejnym zakupie", przy pierwszysch powiewach wiosny sprubój przejechać się na takim czy innym sprzęcie, któregoś ze znajomych i wtedy podejmij decyzję. Może jakaś nówka, no ale ta decyzja to już bracie należy do ciebie !! Jeszcze raz gratulacje i powodzenia w zakupach !! !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Dzięki,dzięki. Decyzja zapadła na 99% , a mianowicie SUZUKI VOLUSIA vl 800 rok 2001, wszystko na dobrej drodze.Zastanawiałem się nad B12,nawet byłem oglądać i zaliczyłem rundeczkie.Podobało mi się,mocny,szybki aż nadto , jednak bardziej rajci mnie czarna kamizelka , kowbojki i orzeszek na głowie.Pozdrawiam.
XJR 1300 na ohlinsah
greg

Post autor: greg »

witam!
skoro bardziej kreci to przy tym zostan,no chyba zeby....hmm moze 2 moto :) to by bylo cos :P
pozdrawiam!

ps. w Toronto bialo... :(
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Witam .Mam mętlik w głowie. Żle ze mną .Nie wiem co wybrać.Jeszcze troche wdzieją mi biały kaftanik i odwiozą do Świecia :evil:
XJR 1300 na ohlinsah
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4258
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

bierz "najketa" bedziesz mial moto charakterystyka zblizone do chopperow a mimo tego fajne :twisted:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
prymek

Post autor: prymek »

Ej volusia! nie czaje to po co spredawales tego intruza - toc to prawie to samo! Przy twojej wadze (my z Kropem nad nasza wlasnie pracujemy) + pasazerka to spokojnie B12 a ajk sie boisz mocy to proponuje cos z 600! Ale nie chop... na to przyjdzie czas jak bedziesz koło 60-tki-no chyba ze na tyle sie kolo czuje! Dobra dobra a tak serio to kupuj co cie kreci tylko potem nie marudz!
pzdr
prymek
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

zamieni stryjek siekierke na kijek... ktos ci nie pozwala w orzechu jezdzic na bandicie? Sproboj a nie bedziesz zalowal, zupelnie nowe doznania, kazdy zakret to frajda a nie wyzwanie jak na chopperach. Chcesz odkrecic? Odkrecasz i zostawiasz w tyle wszystko! Choppery maja cos w sobie, sam nawet lubie (!) ale zostawiam je sobie na deser, jesien zycia :)
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Decyzja zapadła. B12 S :D DZIĘKI
XJR 1300 na ohlinsah
ODPOWIEDZ