Najbliższe Spotknie w Łodzi w "IronHorse"

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
domo00
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: sob, 25 cze 2005, 20:04
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Najbliższe Spotknie w Łodzi w "IronHorse"

Post autor: domo00 »

Cześć

Za tydzień w środe "8 marca", wiadomo z jakich przyczyn ten dzień to nie jest zwykła środa. :babe:
Proponuje spotkanie "BS Team Łódź" przenieść na Wtorek 7 marca, (sugestia Kerama, moja też)
oczywiście start między 19 a 20 w "Iron Horse" na ul Tuwima.

Będzie okazja wypróbować Wtorek, a piwo jest wtedy dla studentów po 4pln.
Dodatkowo jeżeli nikt nie ma nic przeciwko a wtorek się sprawdzi, to proponuje
globalnie zamienić środy na wtorki !!
(nie ukrywam że osobiście też mi na tym zależy, ale czekam na zgode wszystkich zainteresowanych)

Także czekam na opinie i potwierdzenia. :piwko2:

Pozdro

domo00
<< GG: 2384975 >>
Black GS 500E FiveStars:spoko:
http://bikepics.com/members/domo00/
musi88

Post autor: musi88 »

Sie ma domin.
Wlasnie spojrzalem w plan i tak srednio to wyglada. Wtorek dla mnie to caly dzien na uczelni wiec za kazdym razem bede z deka zje..ny. Dla mnie za tydzien jak najbardziej pasuje ale co tydzien to troche bedzie za ciezko. Wiem ze Tobie o wiele bardziej pasuje Wt i ze mowiles ze jak w sr to bedziesz co 2 tyg wpadal ale dla mnie tak samo wyglada sytuacja we wtorki :/ Zobaczymy co powiedza inni. Jesli kazdy sie zgodzi na wtorki to ja sie dostosuje.

Pozdro dla BS Team Łódź :twisted:
voyteck

Post autor: voyteck »

Witam.
Wtorek w tym tygodniu OK. ...ale jeśli chodzi o przeniesienie na stałe to ogbadamy to w Iron. Ostatnie zmiany w robocie trochę namerdały w moim grafiku :/
Do zobaczenia we wtorek.
Pozdr.
Darek79
Śmigający inaczej...
Posty: 98
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 11:05
Województwo: -
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darek79 »

Witam! Próbowałem jakoś terminy u siebie poprzestawiać, ale niestety wtorek w tym tygodniu wyjątkowo mi nie pasuje. Dajcie znać jaki termin wyboerzecie na przyszły tydzień, generalnie w przyszłym tygodniu właściwie każdy wieczór może być.
Pozdrawiam!
gg 3739993
gs 500 '2005
keram

Post autor: keram »

To do zobaczenia we wtorek:)

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ