Suzuki Bandit GSF 600 brak elektryki

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

dsadaxcz

Suzuki Bandit GSF 600 brak elektryki

Post autor: dsadaxcz »

Cześć. Postanowiłem dziś pierwszy raz po zimie odpalić mojego bandziorka. Jeszcze zanim chciałem odpalić, podłączyłem prostownik, naciągnąłem łańcuch, posprawdzałem olej itp, dopompowałem powietrza. Kiedy już akumulator się naładował i nadszedł ten moment, niestety, okazało się, że prąd w ogóle nie dochodzi do startera, zegarów, lampek. Pierwsza myśl, to bezpieczniki. Posprawdzałem wszystkie tej małej skrzyneczki z tyłu Obrazek, wszystkie są dobre. Jeszcze jest gdzieś podobno bezpiecznik główny, czy to to ta skrzyneczka pod bezpiecznikami patrząc na zdjęcie? Mam to przy sobie w domu, jak sprawdzić, czy to jest sprawne? Co ewentualnie jeszcze mogę zrobić, żeby uporać się z moim problemem? Pozdrawiam.
kali
The Real One
The Real One
Posty: 457
Rejestracja: pt, 11 lip 2014, 05:41
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Suzuki Bandit GSF 600 brak elektryki

Post autor: kali »

U mnie bezpieczniki są w ogonie, a bezpiecznik główny jest za plastikowym dekielkiem/owiewką poniżej siedzenia z lewej strony....
- pozdrawiam
kali

GSF 1200 (bandziorno)
tel. 509 524 282
gg: 6310520
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Re: Suzuki Bandit GSF 600 brak elektryki

Post autor: AdamOSA »

W obudowie przekaźnika rozrusznika masz główny 30A ..
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
darek1
Zmieniacz Żarówek
Posty: 102
Rejestracja: ndz, 5 mar 2017, 22:04
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Suzuki Bandit GSF 600 brak elektryki

Post autor: darek1 »

Popatrz na klemy akumulatora, całkowity brak prądu to klemy lub kabel masy z bieguna ujemnego aku (u mnie jest przykręcony do ramy)
jeśli to sprawdziłeś to po włączeniu zapłonu podepnij miernik (próbówkę) do grubego przewodu przy rozruszniku jeśli będzie prąd to ako i stacyjka jest ok.
VL 800 VOLUSIA
martines
Zmieniacz Żarówek
Posty: 56
Rejestracja: ndz, 10 sty 2016, 14:26
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Wurzburg/Bawaria, w Polsce- Podlasie
Otrzymane Polubienia: 1

Re: Suzuki Bandit GSF 600 brak elektryki

Post autor: martines »

Sprawdz elektrowłącznik
Jak wciskasz starter to tyka czy jest totalna cisza?
ODPOWIEDZ