Chopper Magazine - pierwszy numer

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
mario33

Chopper Magazine - pierwszy numer

Post autor: mario33 »

Tak dla wiadomosci zainteresowanych członków Bractwa.

Ukazał się pierwszy numer nowego polskiego kwartalnika dla motocyklistów jeżdżących chopperami i cruiserami, "Chopper Magazine".

Wśród zamieszczonych artykułów o róznej tematyce (nawet ciekawych) nie zabrakło materiałów o Suzuki - w tym zmodyfikowany i poszerzony opis GZ250 autorstwa mojej skromnej osoby, ale nie tylko - także m.in. opis nowego MR1800.

Na razie pismo dopiero zaczyna, ale zapowiada się nieźle. Ciekawe są materialy o charakterze ogolnym też - o elementach ubioru i akcesoriach, o tatuażach i whisky (w temacie jak widac;) Magazyn mozna dostac w Empikach.
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

ale sie skromnie zareklamowałeś :P :D

a ile to pisemko ma kosztować??, i czy waży odpowiednio, bo jak ma mniej niż 60 stron to nei ma co czytać :P
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
YareK691

Post autor: YareK691 »

a jaka jest zniżka dla Bractwa na gazetkę ?? ?? :D :D :D
Pozdrawiam
mario33

Post autor: mario33 »

osama pisze:ale sie skromnie zareklamowałeś :P :D a ile to pisemko ma kosztować??, i czy waży odpowiednio, bo jak ma mniej niż 60 stron to nei ma co czytać :P
Oj, osama to żadna reklama :) To prawda że się chcialem pochwalić troszkę. Ale przecież nie wziałem za to nawet złotówki... to wszystko było w takim tempie, że nawet nie bylo jak uzgodnić dodania w stopce 'członek Bractwa Suzuki'...

Magazyn ma 34 strony i kosztuje raptem 3 zł. Na razie poziom oceniam jako średni - dopiero zaczynają.
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

zniżki na gazętkę za 3,-!!!??? :hahaha: pozdro dla Wszystkich
YareK691

Post autor: YareK691 »

mir pisze:zniżki na gazętkę za 3,-!!!??? :hahaha: pozdro dla Wszystkich
hmm jak sobie dobrze przypominam to ktoś tutaj nieźle dawał w temacie zniżek i upustów :D :D na części u importera Suzuki :D :D
A co do samej gazetki...............
Właśnie ją kupiłem i myślę że to co zobaczyłem to trudności wieku niemowlęcego i już tylko będzie lepiej bo jeśli zostanie tak jak jest to chyba ciężko będzie kogoś namówić na kupno nastęnego nuemru.
A tak na marginesie to wstyd w dzisiejszych czasach wstawiać do gazety zdjęcia na który szaleje "pixeloza"
Pozdrawiam
Grzechu

Post autor: Grzechu »

Jak narazie to rzeczywiście pisemko wypada dosyć ( żeby nie powiedzieć "bardzo" ) kiepsko - ale miejmy nadzieję, że to początki a delej będzie już tylko lepiej...Pozdrawiam
ODPOWIEDZ