zestaw napędowy do Marudy

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Zablokowany
Juras

zestaw napędowy do Marudy

Post autor: Juras »

Hej,
Szukam namiarów, gdzie można kupić dobrze i tanio, zestaw napędowy do Marudy 800 (łańcuch - może być DID, albo jakiś podobny i zębatki, najlepiej oryginalne Suzuki).
No i najlepiej gdzieś w okolicach Trójmiasta albo internet.
Dzieki i pozdro,
Juras
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !! Nie zabieraj mi kolego wiary w ludzi :evil: :evil:
Najlepiej w Trójmieście powiadasz ?? To może jeszcze z dostawą do domu w Gdańsku ?? A co to ma znaczyć: "........albo internet" ??
Tobie wyszukiwarka obsługuje tylko stronę Bractwa ??
Gdybyś chociaż zapytał jakie łańcuchy polecają inni, jakie doświadczenia z napędem mają inni. Ale nie. Ty już wybrałeś nawet producenta tylko jeszcze żeby ktoś cudownie sprawił że dostaniesz info jak na tacy :shock: Najlepiej walnąć posta i czekać aż się samo kupi z pomocą innych :? :?
Po kilku minutach szukania mam z pięć wyników. Daj coś z siebie.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Juras

Post autor: Juras »

E, gościu, jaki masz problem????? Nie masz nic do napisania to nie pisz!!! Jasne, że mogę poszukać w necie, co już dawno zrobiłem i rozeznałem się w cenach i PRODUCENTACH. Tak więc zapytałem brać motocyklową, czy może wie gdzie w Trójmieście można tanio i dobrze kupić to co potrzebuje.
Ale niestety po raz kolejny się naciąłem, tak więc przyjdzie mi chyba wypisać się z tego zacnego towarzystwa.

Dziękuję i do widzenia Państwu....

Juras
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Szkoda. Ale rzeczywiście - wolałbym nie pisać nic zamiast pisać odpowiedzi na posty podobne do Twojego :(
Jednak nie rezygnuj tak łatwo tylko dlatego, że Brać motocyklowa nie mogła w danej chwili sprostać Twoim życzeniom i dostarczyć Ci tego czego potrzebujesz. Szukasz tego zestawu napędowego już od listopada i jak widać słabiutko z efektami. Więc nadszedł według Ciebie czas na to, żeby ktoś załatwił to za Ciebie. Uwierz mi - nie jesteś pępkiem świata chociaż możesz ten świat poprawić i zmienić ludzi nastawionych "na branie" na tych co dają. Najlepiej zacznij od siebie.
Poniżej linki, które zapewne już znasz skoro szukałeś ale słowo się rzekło........ (sorki, że nie z Trójmiasta :wink: )
http://www.moto-akcesoria.pl
http://www.kemot.pl
http://motobot.pl
Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Juras

Post autor: Juras »

No widzisz, nie trzeba było tak od razu? Ja wiem, że pępkiem świata nie jestem, tak jak forum Suzuki też nie. Zapewne uczestniczysz w kilku innych forach, bo ja tak, i szczerze mówiąc to jest pierwsze, na którym zadawanie pytań, nawet najgłupszych i niedorzecznych MUSI być karcone przez innych uczestników.

To. że szukam od listopada i jeszcze nie zakończyłem, może być spowodowane wieloma czynnikami, z których na szczęście nie muszę sie nikomu tłumaczyć.

Także życzę powodzenia i do zobaczenia na trasie.

Juras
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

To forum dlatego jest właśnie takie "inne" niż pozostałe, ponieważ pilnujemy aby najgłupsze i niedorzeczne pytania nie pozostawały bez odpowiedzi (ale nie karcone). Nie jest pępkiem świata ale zasady tu obowiązujące sa jasne.
Na głupawkę też jest tu miejsce i nazywa sie Hyde Park.
Niestety - forma pisana wymiany zdań nie pozostawia zbyt wiele miejsca na błędy. Gdybyś zapytał wprost o możliwość zakupu napędu w Trójmieście nie byłoby pewnie sprawy (chociaż "regionalne" pytania lepiej zadawać w działach regionalnych). Ale jeśli dobrze przeczytasz swojego posta to przyznasz, że pytałeś o możliwość zakupu napędu wogóle a najlepiej w Trójmieście a może jeszcze z jakimś linkiem. Trochę irytujące prawda ?? Życzę powodzenia w zakupach.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YareK691

Post autor: YareK691 »

No ładnie poszło :D
Juras ma dla Ciebie taką małą informację, nie dotyczy ona z pewnością tego na której ulicy w Sopocie kupisz swój upragniony łańcuszek + zębatki ale zastanów się jak formułujesz pytanie bo taką drobnostką jak budowa zdania niepotrzebnie podgrzewasz atmosfere...........
Na tym zakończe chodź ciśnie się na klawiaturę jeszcze kilka słów ;)
Pozdrawiam
Juras

Post autor: Juras »

Nie no, chłopaki, naprawde szkoda czasu na te banialuki. Super, że takie mamy zajebiste , ups....pewnie nie wolno wulgaryzmów..., super fajne i odlotowe forum...

A jeśli już mówimy o zasadach tego forum, to:

- 'Staraj się pisać na temat. Większość osób czytających posta lub
piszących pytanie nie ma ochoty czytać odpowiedzi nie na temat'

- 'Swoim prywatnym animozjom i przemyśleniom dawaj wyraz wyłącznie
w listach prywatnych lub na GG lub podobnym komunikatorach. Nie ma
nic bardziej denerwującego i żenującego niż oglądanie grona publicznie
wyzywających się osób'

Więc troche luzu Panowie, w imię motocyklowej przyjaźni...

Pozdrawiam,
Juras
DOMEL

Post autor: DOMEL »

JURAS TO BYŁO NIE ŁADNE MOIM ZDAIEM:evil:, NIE PASUJE TO SIĘ WYpISZ[/quote] tak więc przyjdzie mi chyba wypisać się z tego zacnego towarzystwa. I NIE, E GOSCIU,! BO TO BYŁO NIE KULTURALNE POZDRO
DOMEL

Post autor: DOMEL »

chyba cos z cytatem nie wyszło! ucze się dopiero! heh Pozdrawiam :wink:
Juras

Post autor: Juras »

Ja też uważam, że było nie ładne i nie w moim stylu, ale można wyjść z siebie, jak któryś raz z rzędu ktoś Cię kasuje za PYTANIE. Może faktycznie ja tu nie pasuję, albo coś jest nie tak...

Z harcerskim pozdrowieniem,
Juras
YareK691

Post autor: YareK691 »

Juras pisze: Może faktycznie ja tu nie pasuję, albo coś jest nie tak...
Może faktycznie warto się pożądnie zastanowić .............
A tak nawiasem mówiąc to nasze uwagi ożesz olać, ale skoro moderator zwraca Ci uwagę, to pyskówki i złośliwości chyba są troszkę nie na miejscu. To oczywiście tylko moje zdanie ale chyba tym razem ktoś się z nim zgodzi :D
Z sportowym pozdrowieniem ................
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
Juras pisząc z harcerskim pozdrowieniem to My mamy różne pojęcie o wartościach które tam wpajają.No chyba,że tamte czerwone harcerstwo w którym ja byłem jest gorsze od tego teraz.Ale KULTURY uczyli chyba wtedy i teraz.
Pozdrowienia
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

A wystarczy tylko spokojnie i grzecznie zapytać Juras a nikt tu nie odmówił by pomocy i informacji 8) Pozdro dla wszystkich
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !! Wystarczy Panowie. Nie będziemy tu "trzepać piany" bez sensu i powodu. Zamykam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Zablokowany