czy u nas nie ma motomaniaków?

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

czy u nas nie ma motomaniaków?

Post autor: kulka »

od kiedy sie zalogowalem ,nikt nic nie pisze.pozapadaliscie "braciszkowie" w sen zimowy,czy cóś??? :?: :?: :D nie da rady jezdzic ,to chociaz poklikajmy o d..ie MARYNY.ja kilka dni temu zrobilem 40 km.CZAD!!!!wartało "TROCHU!" zmarznąc :twisted: [/b]
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

noo! WITKA !Bolo. nareszcie .wiesz ze nawet nidaleko siebie mieszkamy[ja-ok.strzelina]ja ciagle ogl.TV POGODA i mam nadzieje ze moze ...ale franca zima sie zadomowila i ni zbuja nie chce sie zmyc.garaz odwiedzam codziennie iszlag mnie trafia bo moto sprawne,oplacone,a nie mozna pochulac. :evil: :evil: :evil:
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

:twisted: KURDE KURDE KURDE!!!!moze uda mi sie dolaczyc :twisted:
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

ja z domu mam "TROCHU"blizej. moze jak bede znal termin to sie przykaturlam.swoja droga-mialem kiedys cb750four z1978r.ktos z grodkowa ja wczesniej mial.moze bym go spotkal?
Dom

Post autor: Dom »

witam,
u mnie tez zimowo, przeglad dopiero na koniec marca ustalilem wiec jeszcze ho ho...
pozdr
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

Dzisiaj nawinelismy w 4 moto 80km po wrocku , czyli sie cos dzieje :lol: , nawet policja nas zatrzymala :lol: . Wyszlo 2 kolesi i zaczeli nawijac ze tez jezdza , jakie fajne sprzety itp. Na odchodne polisman zucil ze on wie ze na Moto nie da sie jezdzic wolno :twisted:
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

widze ze rozbudzilem towarzystwo. :twisted: ja tez nie wytrzymalem i kilka dni temu wybralem sie w trase "po paliwo".nawet nie bylo zimno jadac tak do 100km.h. powyzej[a w pewnym momencie odkrecilem do ok.180km.h.]juz bylo niedobrze.w sumie zrobilem ok.50km. :D moto mimo chlodu zapalilo bez problemu.w drodze tez spisywalo sie super.[mam go od swiat-taki zrobilem sobie prezent na gwiazdke :twisted: ] wiec??? sezon w sumie rozpoczelem :D
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

KURDE.nie wiem jak dolaczyc foto
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
yogurt

Post autor: yogurt »

Od soboty we Wrocku ma byc 12-16 stopni :D Wiec pewnie wiecej Braci wylegnie na drogi hehe ;) Jak nie bedzie mocno lało, to w sobotę pewnie będę się tłukł przez miasto z północy na południe...
yogurt

Post autor: yogurt »

Bolo pisze:Ale czeka mnie jednak wymiana akumulatora. ten sie skonczyl :cry2:
Jeżeli nie jest zbyt stary, to możesz spróbować awaryjnej reanimacji - spróbuj kupić 4 gramy kwasu etylenodiaminotetraoctowego (powinien być w sklepach z odczynnikami - nie jest drogi), podziel na tyle porcji, ile masz cel w akumulatorze, dosyp do każdej celi, potem przez kilka dni (4-5) potrząsaj często akumulatorem (nie za mocno - tak, jak się potrząsa przy ładowaniu). Po wszystkim podłącz akumulator do ładowarki I/10 i po wszystkim akku powinien odżyć.
Podobno dodanie tego środka do nowego akumulatora przedłuża jego żywotność :) Ale nie testowałem :D
Kaśka

Post autor: Kaśka »

Głupoty opowiadacie, udało sie w sobote całkiem sporą ekipę wyciągnąć na przejażdżkę a i teraz w weekend sie spotykamy, zimno nie zimno, jak śniegu nie ma to znaczy, że można już jeździć :twisted:
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Ale wam fajnie!!!!!!! Ja swoje moto dopiero w piątek z serwisu odbieram :(:(:(.... A przez te ładne dni Kociokwiku już dostaje przez to że nie moge sobie pośmigać... Nie zdziwię się jak niedługo jakaś delirka mnie dopadnie:):) ( ale to chyba najlepsze z uzależnień jakie może być :):)...
Ostatnio zmieniony śr, 29 mar 2006, 21:59 przez Lord_Nicon, łącznie zmieniany 1 raz.
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

Jak zrobie juz suzi ( pewnie miesiąc to potrwa ) to trzeba koniecznie sie gdzieś ustawić i poleciec na maślice , winkle pozapinać , gumki potrenować .

PS. no i browarek dla Yogurta za fachowe i PRZYDATNE rady , thx man
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

:D noo...widze ze sie towarzystwo powoli rozbudza :D witam wszystkich imysle jak by tu sie spotkac gdzies kiedys? :?
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
yogurt

Post autor: yogurt »

Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość :) Jak tylko będę mógł pomóc, to pomogę :)
ODPOWIEDZ