Zmartwychwstanie

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
musi88

Zmartwychwstanie

Post autor: musi88 »

WITAM

Z głębi serca dziękuję za wsparcie w tych trudnych dniach! Dzięki chłopaki za wizytę w szpitalu bo zawsze to podnosi człowieka na duchu. Teraz z każdym dniem czuję sie lepiej i mam nadzieję że już niedługo za jakis miesiąc :P (zalecenia lekarza pół roku :lol: ) pojeździmy razem.

Serio panowie dbajcie o zdrowie bo czasem niewinny wypadek może spowodować taki uraz jak u mnie czyli roztrzaskaną trzustkę i olbrzymiego krwiaka.

Jak to się mówi "Do wesela się zagoi" i z tą myślą patrzę na nadchodzące dni :)

pozdro
karus

Post autor: karus »

uuu
to nie ciekawie!!
zdrowiej chłopie zdrowiej!!!
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Co za niefart na początku sezonu, szybkiego powrotu do zdrowia !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
voyteck

Post autor: voyteck »

Witaj!
Ciesz się, że Ci szwy nie puściły od śmiechu a pielęgniarki nie wyrzuciły nas ze szpitala po wyczynach Czerwonego;)
A tak na poważnie to wracaj szybko do zdrowia cobyś na moto mógł wsiąść jak najprędzej.
Pozdr.
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 913
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Szybkiego powrotu do zdrowia-a co do nie podskakuj za mocno, żeby nic nie naderwać :). Coś ten sezon nie zaczyna się najlepiej i to nie tylko przez pogodę. Aż boje się pomyśleć, bo za 1,5 tygodnia jadę w 500 km trasę po odbiór nowej Suzi. Nikon - wspieraj mnie i tańcz szamański taniec słońca:)

Do zobaczyska w lepszej formie.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
ODPOWIEDZ