Intruder C800

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Ski
Podpatrywacz
Posty: 6
Rejestracja: wt, 8 sie 2023, 20:15
Województwo: małopolskie

Intruder C800

Post autor: Ski »

Witam
Na forum jestem nowy ,po przywitaniu się to dopiero mój drugi post nie mniej bardzo dla mnie ważny. Po dość długiej przerwie wracam na dwa kółka ,
i obiektem mojego zainteresowania padł Intruder c800 2008/2010 r na wtrysku. Przeczytałem na różnych forach masę informacji na temat tego motocykla.
Jednym z problemów tego moto to ponoć wibracje. Powiem tak ETZ 250 coś tam drgał , ale jak zasiadłem na VL 800 to po odpaleniu i przegazowaniu czułem się
jak bym trzymał w ręku wibrator do pustaków a nie kierownicę motocykla. Dobijam do brzegu , proszę o informację klubowiczów / posiadaczy podobnych motocykli czy to tak wygląda czy to ja trafiłem na pierwszą w moich rękach Suzi która tak trzęsie. Bardzo proszę o odpowiedź .

Pozdrawiam
sky02
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 348
Rejestracja: wt, 24 mar 2020, 07:15
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olszyny pod Tarnowem
Otrzymane Polubienia: 4

Re: Intruder C800

Post autor: sky02 »

Miałem nie powinien tak chodzić. W cale jakoś bardziej nie wibruje niż zwykła Vka, a na pewno nie bardziej niż VS1400 czy HD Dyna czy jakaś duża jednocylindrowa młockarka ;)

Nie wiem jaki masz punkt odniesienia ale jeżeli faktycznie walił po rękach na postoju to coś nie tak. Podczas jazdy na wysokich obrotach to tak może bardziej wibrować.
Boulevard C50 '06 [W nowym domu]
Intruder VS1400 '93
"Ze skuterami jest jak z grubymi babami. Nie jeździ się na tym tak źle ale jakoś tak wstyd przed kolegami..."
Ski
Podpatrywacz
Posty: 6
Rejestracja: wt, 8 sie 2023, 20:15
Województwo: małopolskie

Re: Intruder C800

Post autor: Ski »

Dzięki za szybką odpowiedź ,bardzo zależy mi na czasie . Też wydaje mi się że w tym moto jest coś nie tak. Wpadł mi do głowy pewien pomysł ,może ktoś z forumowiczów mieszka w okolicach Krakowa który posiada podobną maszynę i mógłbym podjechać , poczuć , posłuchać jak to powinno wyglądać.
Na pewno nie przyjadę z pustymi rękami.
Ski
Podpatrywacz
Posty: 6
Rejestracja: wt, 8 sie 2023, 20:15
Województwo: małopolskie

Re: Intruder C800

Post autor: Ski »

Witam ponownie. Problem rozwiązany, nie mniej jednak napiszę parę słów może ktoś ma podobne dylematy. Jak napisał wyżej "sky02" lekkie drgania motocykl posiada, lecz nie jest to młocarnia czy też wibrator do pustaków. Na biegu jałowym na baku drganie są praktycznie żadne, po dodaniu gazu zachowuje się jak przeciętny motocykl coś tam drga ale nie bardzo. VL C800 już w moich rękach. Do zobaczenia na drodze.
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5609
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 123
Otrzymane Polubienia: 15
Kontakt:

Re: Intruder C800

Post autor: Dany »

A co było przyczyną tych drgań ?
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
Ski
Podpatrywacz
Posty: 6
Rejestracja: wt, 8 sie 2023, 20:15
Województwo: małopolskie

Re: Intruder C800

Post autor: Ski »

Może nie sprecyzowałem dokładnie mojej wypowiedzi, ten wibrujący odpuściłem sobie. Nie brałem kłopotu na głowę bo po co. Kupiłem inny motocykl lecz ten sam model. A w mojej wypowiedzi chodziło mi o to że Suzuki Intruderem VL800 wcale nie musi tak trzepać.
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5609
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 123
Otrzymane Polubienia: 15
Kontakt:

Re: Intruder C800

Post autor: Dany »

OK.
Źle zrozumiałem. Myślałem że to w Twoim motocyklu są takie drgania.
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
ODPOWIEDZ