Kilka pytań o Bandit GSF 1250SA

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

michu13
Podpatrywacz
Posty: 10
Rejestracja: sob, 2 mar 2024, 15:31
Województwo: wielkopolskie
Otrzymane Polubienia: 1

Kilka pytań o Bandit GSF 1250SA

Post autor: michu13 »

Cześć jestem nowym użytkownikiem Bandit GSF 1250 i mam kilka pytań:
1. Jak kupowałem po jeździe jak był zagrzany wypluł płyn chłodniczy z przelewu pod silnikiem podobno na zimę była dolewka i miał za dużo pytanie to nie jest układ ciśnieniowy jak w aucie?
2.Na ciepłym silniku przy wbijaniu jedynki głośny klang i szarpnięcie to normalne?
3.Na ciepłym nie pokazuje neutrala , raz pokazuje raz nie raz z opóźnieniem czujnik do wymiany ?

Ale się rozpisalem aha a jest ktoś na forum z okolic Ostrowa Wlkp co by może porównał że swoim sprzętem?

Pozdrawiam
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5609
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 123
Otrzymane Polubienia: 15
Kontakt:

Re: Kilka pytań o Bandit GSF 1250SA

Post autor: Dany »

1. Płyn obserwuj, być może tak jak pisałeś było zbyt dużo. Układ jest ciśnieniowy jak w autach ale jest tam jednak zawór i gdy ciśnienie jest zbyt duże to ma upuścić.
2. To zależy jak mocno, zapewne jest na oleju motul i tak właśnie działa. Przy wymianie zalej Castrol'em. Będzie dużo delikatniej.
3. Raczej tak.
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
michu13
Podpatrywacz
Posty: 10
Rejestracja: sob, 2 mar 2024, 15:31
Województwo: wielkopolskie
Otrzymane Polubienia: 1

Re: Kilka pytań o Bandit GSF 1250SA

Post autor: michu13 »

Dzięki za szybkie info
ODPOWIEDZ