Brak mocy Intruder vl1500

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
graba75
Podpatrywacz
Posty: 19
Rejestracja: sob, 25 gru 2021, 18:22
Województwo: świat i okolice
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 1

Brak mocy Intruder vl1500

Post autor: graba75 »

Witam wszystkich. W moim Intruder ku wystąpił problem ze spadkiem mocy podczas jazdy. Jadąc autostradą przy prędkości 120 motor zwolnił do 100 i nie chciał jechać szybciej. Przez kilkanaście kilometrów żadne próby zwiększenia prędkości nie powiodły się. Gdy wjechałem na zwolnienie do 80 i jakiś czas musiałem jechać, to motor później naprawił się i jechał normalnie. W trakcie przejazdu taki problem występował kilka razy. Nadmieniam, że wcześniej wymieniłem filtr paliwa i był czyszczony gaźnik. Sprawdzałem filtr powięzi też jest dobry. Proszę o pomoc, bo chce moc jeździć bez stresu i nie myśleć kiedy znowu wystąpi opisany problem.
Bardzo dziękuję za ewentualną pomoc.
Szerokości i prostych zakrętów wszystkim życzę.
GRABA
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5610
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 124
Otrzymane Polubienia: 15
Kontakt:

Re: Brak mocy Intruder vl1500

Post autor: Dany »

W pierwszej kolejności sprawdź skład mieszanki.
Być może znacznie zmieniła się po czyszczeniu...
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
graba75
Podpatrywacz
Posty: 19
Rejestracja: sob, 25 gru 2021, 18:22
Województwo: świat i okolice
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 1

Re: Brak mocy Intruder vl1500

Post autor: graba75 »

Zatankuje do pełna i przejadę się po autostradzie. Zakupiłem jeszcze preparat do czyszczenia układu paliwa (gaźnik itp.). Jeżeli to nic nie da to nie wiem co dalej. Dam znać, być może inna świeża głowa mnie pomoże. Dzięki za odzew i życzę szerokości.
ODPOWIEDZ