Dolnoślązaki ---> może jakieś spotkanie zapoznawcze

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Dolnoślązaki ---> może jakieś spotkanie zapoznawcze

Post autor: Lord_Nicon »

Witam, mowa o spotkaniu jakimś już była, ale nie miała dużego odzewu... Więc może warto powrócić do tego tematu. W sumie Ustroń zbliża się już wielkimi krokami, i jeżeli bracia dolnoślązaki (i siostry dolnoślązaczki - chyba tak sie pisze :P) maja jechać tam razem :):):)... To może wczesniej zoorganizować fajnie by było jakieś spotkanie zapoznawcze. Gdzie bedzie można omówić ten temat...
Co wy na to???? Najlepszym miejscem na spotaknie pewnie bedzie Wrocław.... a miejesce i czas jest już do negocjacji...
Temat rozpoczęty..... :idea: :idea: .... teraz kolej na was... :)

pozdrawiam....
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
yogurt

Post autor: yogurt »

Ja bardzo chętnie, tyle, że nadal motocykl w rozsypce, a auto zepsute, więc musiałoby być w takim miejscu, żeby się dało komunikacją miejską dojechać :D Czas - jeżeli ustalimy z kilkudniowym wyprzedzeniem, to powinienem dać radę.
Dom

Post autor: Dom »

OK, sobota 22 kwietnia godz. 18.00.
Miejsce... moze kolo Poczty Głównej?
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Mi i Pushkinowi termin 22 kwietnia pasuje, z chęcią się tam wstawimy z moto pod sobą :):):):)..... wybierzemy się na jakąś herbatke a z piwkiem nadrobimy w Ustroniu :):).....
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

witka :D moze byc.ale to dopiero za tydzien.moze w tygodniu?
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

Jestem za , dla mnie termin dowolny , caly czas sie opiepszam :D
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Jeśli o mnie chodzi, to muszę zarobić na serwis (łańcuszek rozrządu coś jakby daje znać, regulacja zaworów), więc w tygodniu odpada (muszę łapać każdą nadgodzinkę:| ale 22. jak najbardziej i coraz bliżej :)

Pozdr.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Kaśka

Post autor: Kaśka »

Witam wszystkich serdecznie :D
Ja bardzo chętnie z Wami się spotkam lecz termin weekendowy mi nie za bardzo pasuje, może jakieś spotkanko w środku tygodnia :roll:
Oczywiście nie mam nic przeciwko temu terminowi lecz jakbyście ustalili jeszcze jakiś dodatkowy to byłoby super :brawo:
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Kaśka, nie wiem jak reszta braci ale podaj termin potencjalnego spotkania w tygodniu a ja jezeli nie bede mial pracy to z chęcia się spotkam......

pozdrawiam...

P.s. A bedziesz w sobote????? :):)
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

No i co rozeszło sie po kościach ?! Proponuje tą niedziele 23.04 wypic browara na rynku w jakimś ogródku piwnym , moj tel 693542816 dzwonic i sie ustawimy jak ludzie dopiszą. Niewiem czy będe miał dostep do netu więc prosze na kom jak coś.
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

boczu pisze:No i co rozeszło sie po kościach ?! Proponuje tą niedziele 23.04 wypic browara na rynku w jakimś ogródku piwnym , moj tel 693542816 dzwonic i sie ustawimy jak ludzie dopiszą. Niewiem czy będe miał dostep do netu więc prosze na kom jak coś.

No nie sobota mam nadzieje ze jest aktualna, my jestesmy we wocławiu dzis od rana. Mamy nadzieje ze sie spotkamy dokładnie za 2 godziny........ pozdrawiam
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

:D witka. sorki ze nie bylem ale wlasnie teraz dopiero wrocilem ze zlotu "na lotnisku"w starym grodkowie.dzisiaj dowiedzialem sie o tym zlocie i obiecalem synkowi ze go zabiore[ma 9 lat i to byl jego 1 zlot w zyciu.]byl wniebowziety.niestrety nie moglem zostac na noc:wiecie,kobita -chybaby wystawila mi walizki przed drzwi... :twisted: ogolnie to nawet sympatycznie bylo
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
Dom

Post autor: Dom »

ja w sobote bylem ...
ale dopiero o 20 bo dopiero tak pozno motor z naprawy odebralem...
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Witam wszystkich.
Tym razem sięnie udało :(
Byliśmy, zobaczyliśmy... i tyle. Następnym razem będzie lepiej - odrobimy :)
Dla zainteresowanych mini foto relacja z wczorajszego śmigania 2 srebrnych Katan po Wrocku: http://www.motopushkin.republika.pl. A' propos - czy ktoś też mało nie wywinął orła przez olej ciągnący się od krzyżówki Piłsudskiego/ Zielińskiego aż do Świebodzkiego? Mi się jakoś udało moto opanować, i to przy hamowaniu przodem, ale i tak wczoraj był jakiś felerny dzień jeśli chodzi o jazdę...

Pozdr[/url]
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Kaśka

Post autor: Kaśka »

Witam serdecznie.
To mój nr tel. 0-605-221-099
Jak tylko bedziecie się spotykać we Wrocku w tygodniu to proszę sms-ka lub telefon do mnie i pedzę jak w dym :D .
W kazdy czwartek o 19 w Orlim Gnieździe (przy lotnisku) jest spotkanie motocyklistów, każdy motonita(tka) jest gorąco zapraszany przez załozycieli klubu 8) , dużo chromu lecz nie patrzą krzywo na szlifierki także zapraszam w imieniu Tomka. Nam się udało tam raz zajechać i muszę powiedzieć, że ludzie przesympatyczni także mozna pedzić :twisted: .
Zablokowany