Rzeszowskie spotkanie BS 28 lub 29.04.2006 bar Tawerna

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ

Spotkanie Rzeszowskiego BS

Czas głosowania minął śr, 26 kwie 2006, 17:12

Spotkanie 28.04.06
2
67%
Spotkanie 29.04.06
1
33%
 
Liczba głosów: 3

glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Rzeszowskie spotkanie BS 28 lub 29.04.2006 bar Tawerna

Post autor: glossy »

Pierwsze Rzeszowskie spotkanie BS ma sie odbyc (28 lub 29).04.2006 miejsce bar "Tawerna" na rynku glownym.
Termin jest propozycja i kwestia uzgodnienia . Mam nadzieje ze bedzie mniej kameralne niz spotkanko w Debicy ( choc niezwykle mile pozdro Desmont oraz Voti ) . Wiec Bracia i wszyscy motomaniacy jak Kazik zwykl spiewac " Laczmy sie w pary " i do baru .

Aby oddac glos prosze podniesc reke i nacisnac przycik. Dziekuje. :lol:
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

Mi najlepiej pasuje 28.04. Miejsce oczywiście pasuje :D Czekajmy, więc na głos ludu :lol: Coraz więcej ciepłych dni więc pasuje się wkońcu spotkać!! pozdrawiam
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Ankieta

Post autor: daab »

Dodałem ankietę więc do dzieła. :D
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Wiec na dzien przed ustalenia są następujące :
Data : 28.04.2006
godzina : 18:00 ( moze jutro delikatnie zostac zmodyfikowana :) obserwowac forum)
miejsce spotkania :kolo studni na rynku glownym

Pozdro
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Jest mi naprawdę przykro żę nie będe ale od tygodnia jade na antybiotykach i lekach przciwbólowych, zamiast jeździc na Be sześć
Życze miłej zabawy!
Czerwony potwór
Zielony

Post autor: Zielony »

Zostałeś już Voti wczoraj usprawiedliwiony przez Glossyego :) Liczą się chęci a jak widać po ankiecie i postach to jesteś w tej mniejszości, która właśnie jest chętna do spotkania i za to DZIĘKI!! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!! i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu lub w może w Ustroniu!! Już niedługo dosiądziesz znów swoją Be sześć :moto:
pozdrawiam
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Spotkanie zakonczone. Bylo bardzo kameralnie moja Pani , Ja czyli glossy i Zielony. Frekwencja niezbyt duza ale przed spotkanie zwerbowalismy kolesia na GSX 750 F. Mowil ze juz byl na stronce kiedys i zagladnie jeszcze raz :) .
Na spotkaniu zapadły nastepujaca wazne ustalenia :

- Zielony musi kupic sakwy do Savag'a
- Ja musze w koncu pomalowac boczki
- Obydwoje musimy zalozyc owiewki bo bez nich wali po cialku powietrzem :)
Bylo wesolo :D :beer: :D

A tak na powaznie :
- planujemy 3 wypady ( w tym 2 imprezy )
Po pierwsze imprezka na domkach w Kmiące kolo Ropczyc.
Po drugie imprezka w osrodku Chotowa kolo Dębicy.
Po trzecie wypad do Baranowa Sandomierskiego pozwiedzac tamtejszy Zamek
Pozostaej ustalenie kolejnosci oraz dat mysle ze sie wyklaruje w najblizszym czasie.
Zpraszam wszystkich chetnech. Przybywajcie piszcie i w trase .
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

Dzięki Glossy za przedstawienie ustaleń, które zapadły :lol: ale zapomniałeś jeszcze o jednym: grill na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie :D (termin także do ustalenia)! A tak ogólnie to rzeczywiście frekwencja niezabogata :( aczkolwiek było bardzo miło :beer: :D Miejmy nadzieję, że tą frekwencję jakoś naprawimy :wink:
pozdrawiam
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Prawda, prawda i to juz niedlugo bedzie. Grill na amfiteatrze miasteczka studenckiego juz wkrotce - Wszyscy Mile Widziani :). Termin juz niedlugo ale pewnie nowy poscik sie wrzuci .:)
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
ODPOWIEDZ