problem z vz

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
piotr

problem z vz

Post autor: piotr »

witam .mam taki problem z moim desperado (99 rok,22 tys przebieg)a mianowicie "pali" mi świece.przejade na nówkach ze 200 km i zaczyna przebierać na przedni gar aż w końcu chodzi tylko na jeden.wsadze mu nową świece i znowu pali.zawory wyregulowane ,ciśnienie że konia by udusiło,gażniki wyregulowane,nowe przewody,nowa linka od ssania i nic.pomysły mi sie już skończyły.może ktoś z Was Szanowni koledzy miał podobny przypadek.z góry wielkie dzieki za pomoc.jak tak dalej pójdzie to wykupie abonament w NGK !!!!POZDRAWIAM
studi

Post autor: studi »

na moja głowę to cos z modułowo-cewkowymi historiami.

weź od kogos nowy i podłącz - zobaczysz

trzeba sprawdzać aż problem sam sie objawi :wink:

powodzenia
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !
Cały czas kłopoty z tym samym garem ??
Wymontowana świeca nie nadaje się już do użytku ?? ( czyli co się tak naprawdę z nią dzieje ??)
O wartości cieplne nie pytam bo po tylu (ilu?) wymianach to rzeczywiscie nie tylko abonament ale i doradztwo techniczne od NGK Ci się należy :wink:
Gażniki regulowane ale czy czyszczone ??
Tyle narazie pytań mi się nazbierało. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
piotr

Post autor: piotr »

świeczki już zmieniłem 3 razy.raz przejechałem 150 km a le innym razem tylko 50...tylko przedni gar nawala,gażniki czyszczone i wyregulowane.te nawalające świece dają iskre i pewnie w innym moto by chodziły.nie ma u nas w jarocinie żednego marauder żeby pozamieniać cewki.jednym słowem lipa.....no nic narazie dzieki wielkie
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

ja mam dwie rady - na początek wsadź cieplejsze świece tzn. o jeden numer niższe w numeracji, jeżeli oryginał to dpr8ea9 to wsadź dpr7ea9, sprawdź ciśnienie na garach, może na tym jednym już jest tak zjechana gładź, że olej ci zawala świecę??

a może masz w jednym garze zatkane kanały wodne i ci się przegrzewa i wypala świecę??

twój opis jest bardzo niejsany i trudno cokolwiek powiedzieć w którym konkretnie kierunku musisz szukać
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Moto

Post autor: Moto »

Napisz koniecznie Co to było bo mam taką samą Maszynę i kurde nie wiem o co chodzi!
Zobacz filtry powietrza, może jeden jest zatkany (albo dziurawy)
Poważnie nie wiem o co chodzi
Najbardziej prawdopodobnie brzmi niestety diagnoza Osamy, lecz wydaje mi się że jeśli to olej to kompresja powinna być na tym garnku słabsza
Pozdrawiam
Krzysiek
Vz800 Czysta Desperacja
piotr

Post autor: piotr »

witam.ciśnienie sprawdziłem jest ok i oleju tez nie bierze.wymieniłem filter powietrza i zobacze teraz.na razie odpukać jeżdże i jest ok.jak znowu padnie to zaprowadze do poznania do serwisu.a jak oni wystawią diagnoze to napisze co to było.pozdrawiam
ODPOWIEDZ