MotoGrillOrłowo

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
Darkov

MotoGrillOrłowo

Post autor: Darkov »

A więc bracia tak jak obiecywałem w GreenClub podczas naszego spotkania tak zapraszam chętnych do mnie do Orłowa na grilla i pogawędkę w niedzielę 7go .Mam nadzieję że zbierzemy się najpierw na Zaspie a potem ewentualnie do mnie. Mam nadzieję że w dziesiątkę się zamkniemy KTO CHĘTNY?
gruby

Post autor: gruby »

widze ze nikt nie odpowiada, to ja cos napisze, zebys nie pomyślał, że zostałes olany ...

poprostu nie moge... niestety juz jestem wyjechany w tym terminie ..

innym razem :)
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2030
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

z checia sie wybiore jak bedzie nas kilku!!
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Sorki ja wyjeżdzam na weekend i to Katamaranem.
awful

Post autor: awful »

napisz lepiej,ze do 10 motocykli a nie do 10 osob :)... :>

ja zdaje się mam czas.:)

pzdr
Darkov

Post autor: Darkov »

Awful twoja rozwaga matematyczna na temat 10 maszyn zamiast 10 ludzi nie ma tu najmniejszego znaczenia i nic lepiej nie będzie.Jeśli zdaje ci się że masz czas to dalej dla mnie nic nie znaczy że jesteś chętny.A więc kokrety BRACIA!!!Do godz 18tej w sobotę czakam na wasze zgłoszenia. Jak narazie wyłamka.
awful

Post autor: awful »

Darkov pisze:Awful twoja rozwaga matematyczna na temat 10 maszyn zamiast 10 ludzi nie ma tu najmniejszego znaczenia i nic lepiej nie będzie.Jeśli zdaje ci się że masz czas to dalej dla mnie nic nie znaczy że jesteś chętny.A więc kokrety BRACIA!!!Do godz 18tej w sobotę czakam na wasze zgłoszenia. Jak narazie wyłamka.
ej no nie bulwersuj się :P.

wiesz- wydaje mi się,ze nieco późno dałeś cynk. ludzie są zajęci i nawet wypad za miasto jest planowany 2tygodnie wczesniej... więc moze dać chociaz tydzien na zajrzenie(zaglądnięcie tu) wszystkim zajetym i zapracowanym użyszkodnikom ? gadałem dziś z jednym gosciem stąd- jeszcze tu nie zajrzał i nic nie wie...

i się nie przejmuj- jesli dasz znać 2 tygodnie wczesniej to sobie ludzie poukąłdająw szystko jak trzeba i będzie frekwencja.:)


a u mnie sprawa wygląda tak- mam czas to wpadnę :P.
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Qrcze... z mojej strony lipa. Musiałem wyjechać katamaranem niespodziewanie, będę w domu dopiero w poniedziałek. Nawet tego posta piszę w "locie". Następnym razem. Pozdro
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
Darkov

Post autor: Darkov »

Rozumiem że trochę za póżno i następnym razem dam znać wcześniej>Po prostu nakręciłem się ładną pogodą i tak na hurra.Ale ja skorzystam wyśmienicie i zobaczymy kto jeszcze...
ODPOWIEDZ