Witam z mazowsza !

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Witam z mazowsza !

Post autor: qgel »

Witam

Za namową Zielonego zgłaszam planowany przejazd do Bieszczad w przyszłym tygodniu (w poniedziałek-wtorek będę chyba już mógł wyruszyć) - celu wyprawy jeszcze nie mam wszystko do dogadania,
jeżeli komuś będzie podrodze prędkością spacerową mojego Savage to zapraszam do wspólnej wycieczki

pozdrawiam podkarpacką brać :)

PS
do netu będę miał dostęp najwcześniej w poniedziałek :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Witam Bracie !! Z przyjemnoscia bym ci potowrzyszyl i takie mialem plany ale dorwala mnie choroba kur#*@ mac :cry2: . Jak bedziesz juz wszystko mial ustalone to napisz przjez jakie rejony ( miasta ) bedziesz przjezdzal to przynajmniej sie uda ladnie przywitac i tez herbatke postawie.

Pozdro
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

planuję w środę tj. 10 maja ruszyć w kierunku Wetliny, Soliny itp.

będę jechał od strony Chełma, Zamościa, jak jakiś Brat lub Siostra będzie po drodze to dajcie znać :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Zielony

Post autor: Zielony »

ja niestety w tym terminie też nie dam rady :( Ale gdybyś miał zamiar przejeżdżać przez Rzeszów to moglibyśmy się gdzieś spotkać. Dałbyś swojej Suzi chwilę odpocząć, Glossy Ci herbatkę postawi :D a Ja się deklaruję na jakiegoś pączka albo cuś :wink:
PS. w środę czyli 10 maja (ale wiadomo o co chodzi :) )
Pozdrawiam


PS. Glossy wracaj do zdrowia :beer:
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Rzeszow ci nie bardzo po drodze jest ale nalegamy co bys nas Bracie nawiedzil jak bedziesz na Bieszczady uderzal . W srode mysle ze juz na laweczne na herbatke bede w stanie wyjsc . Zaluje ze sobie z taba chciaz 20 km nie zrobie :( ale z chorym gardlem to do szpitala od razu a nie w trase.

Mam nadzieje, ze to nie ostatni taki wypad i utrafimy sobie w dogodne terminy :) .

Daj znac
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

No widze , że Rzeszów coraz bardziej po drodze :) ok. wstępnie planuję, że uda mi się wstąpić do Rzeszowa późnym popołudniem w środę tj. 10 maja;
na wszelki wypadek podaję nr tel: 604 243 158

pozdrawiam

PS.
Czy chcecie zamówić koszulki BS ? - mógłbym zabawić się przy okazji w kuriera i w środę dostrarczyć kilka do Rzeszowa dla Braci
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Dzieki qgel za to ze wstapiles !!!! Takze za kilka rundek w bilarda !! Spotkanie w atmosferze kontemplacji i stuku obijajach sie bil odbylo sie 12.05.2006 . Bylo fajnie milo i fajnie bylo poznac kolejnego brata z BS !! Qgel do zobaczenia w ustroniu .
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

dołączam się do tego!! Dzięki, że znalazłeś chwilę żeby do nas zajżeć :D !!
pozdrawiam
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

Cała przyjemność po mojej stronie - linia BS mazowiecko-podkarpacka uruchomiona :) a bilarda muszę potrenować, bo wstyd: mazowsze-podkarpacie 0:3 :evil:
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
ODPOWIEDZ