gsxf

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Gixer

gsxf

Post autor: Gixer »

Witam
Jestem tutaj nowy tak wiec na sam poczatek pozdro dla wszystkich.
Wiecie , potrzebuje troche pomocy. Poruszalem sie gsxf-em 98r, który odziedziczyła moja żona, ale niestety kiedy sobie jechała pewien czarodziej w swojej puszcze wyskoczył jej z drogi podporzadkowanej i troche jej suzi przeszła nieoczekiwany tuning na błotniku forda no i w ten sposób potzrebuje troche czesci. Niby moge go naprawic na oc sprawcy, ale wiecie o co chodzi.Tak wiec jak możecie zapodac namiary na jakieś miejsca z okolic Wawy z gratami używanymi do jajka to by było fajnie.
Gość

Post autor: Gość »

Cienko bedzie wiesz srodek sezonu .... ale moze jakis moto bazar albo cos takiego ? zostaje tez allegro i inne takie strony z ogloszeniami.

Pozdrawiam
sofija

Post autor: sofija »

Życzę powodzenia, ja przyznam szczerze jak szukałam części do GSXF (99 r) to sporo czasu mi to zajeło. Ale generalnie wszytskie namiary jakie udało mi sie znaleść dotyczyły modeli wczesniejszych niź 99 r.
ja znalazłam cos przez ogłoszenia w prasie motoryzacyjnej.
Lukne w domu czy mam jeszcze jakies namiary.

Sofija (Zocha)
GSXF 600
Gixer

Dzieki

Post autor: Gixer »

Dzieki, tak myslałem ze może być problem no ale co zrobić,troche prasy moto, we wrześniu jak sie nie myle bedzie bazar w Wawie, jakoś to bedzie. Ten sezon juz mi sie zamknąl , ale nastepny....... bedzie jaaazda.
Pozdrawiam
Franz

Post autor: Franz »

powitac

3-4 wrzesnia bedzie bajzel w lodzi to najwiekszy powinienes dostac tam to czego szukasz.Poztym nie jest az tak tragicznie z tymi czesciami nie ma co panikowac :) zobacz dizmar lub gielde motocyklowa tam jest mnostwo ogloszen z czesciami do tego jeszcze allegro. dasza rade :) rob moto i melduj sie na zakonczeniu we wrzesniu :)

zdruffka.
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

mam taki sam motorek, ten sam kolor i ten sam rocznik. Jak naprawisz sprzęt czekam na kontakt, co dwa to nie jeden ergana@neostrada.pl Polansujemy się na podobnych maszynach. !!!
Gixer

Post autor: Gixer »

OKI ,NAROBIMY WIATRU !!!!!!!!!!! :moto:
ODPOWIEDZ