SaVaGe - lightbar

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
mikaels

SaVaGe - lightbar

Post autor: mikaels »

Mam pytanie:

jak to jest z tymi dodatkowymi swiatlami?? Chodzi mi glownie o schemacik podlączenia itd. Na elektryce slabo sie znam i nie jestem pewien jak sie za ten temat zabrac. Czy podlacza sie je do reflektora glownego, jak poprowadzic instalacje jesli chcialbym miec jednak osobny wlącznik??

Jesli ktos montowal u siebie lightbary prosze o info :)

pozdrawiam
PIKUŚ

światła

Post autor: PIKUŚ »

dodatkowe światła zgodnie z przepisami muszą mieć dodatkowy (osobny) włącznik światła dodatkowe powinno się podłączyć zupełnie poza głównym obwodem swiateł głównych żeby nie obciażać dodatkowo całej instalacji jak nie jesteś za bardzo kumaty to lepiej żeby to zrobił elektryk
Tapir

Post autor: Tapir »

Również zastanawiam się nad light-barem, bo lampa (szczególnie jej wielkość) jest w Savage'u tragiczna :cry:
Gradus

Post autor: Gradus »

Ja bym Ci radził zrobić całkiem osobny obwód do lightbara, nawet bezpośrednio od baterii pociągnąć, w obwodzie oczywiście przekaźnik i bezpiecznik. Jezeli chcesz, to pisz na priv, wszystko ci narysuje i wytłumacze.
Nie jest to nic takiego trudnego.
Pozdro.
mikaels

Post autor: mikaels »

Nono ale sie temat pt SAVAGE rozwinął :) Jesli chodzi o lightbary to dzieki za info i chęć pomocy !! Ze swojej strony moge dodac ze jak wszystko załatwie i uda sie lightbary zalożyć to udostępnie Wam swoje wypociny. Narazie dysponuje STELAZEM pod lampy wiec jesli ktos bedzie potrzebowal wymiarow --> walić na priv !! :)
POZDRAWIAM SERDECZNIE
mikaels

Post autor: mikaels »

Lajtbary zalożone, pozostała "tylko" instalacja elektryczna. Wszystkie niezbędne pierdółki do tego juz zakupione teraz czekam na chiwle wolnego. Dzieki GRADUS za wskazówki bez których nawet bym w tym temacie nie pierdnął :?
Obrazek
Obrazek
HOSS

Post autor: HOSS »

Nieżle to wygląda może i ja zdecyduję się na coś podobnego. Myślałem też o montażu gmola.
Zielony

Post autor: Zielony »

Hoss jak zainstalujesz sobie gmola to pochwal się na forum :) ja też o tym myślę ale narazie cierpie na brak czasu na cokolwiek (sesja :cry: ) więc czeka mnie to w przyszłości :D
pozdrawiam
ODPOWIEDZ