intruder vs800gl.

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Zablokowany
wlodek

intruder vs800gl.

Post autor: wlodek »

witam. kupiłem parę dni temu intrudera (w niemczech). data dopuszczenia do ruchu to rok 1994, ale cosik mnie dręczy czy to jest rok produkcji(chyba niekoniecznie, prawda). mam nr ramyJS1VS52A1N2101105 i nr silnika S503101618. pomóżcie proszę ustalić rok produkcji tego motorka. z góry serdecznie dziękuję za pomoc. pozdrawiam wszystkich
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

zadzwoń do jakiegokolwiek serwisu Suzuki i po numerach ci powiedzą co to za rok :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1115
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Desmont »

po numerach go poznacie ale niestety trudno sie dorwac do takich danych Osama ma racje w serwisie pytaj,
natomiast mnie takie cos tez dreczylo z moja suza... gosc wmawial ze rocznik 2005 a to nijak nie pasilo postukalem do serwisu sprawdzili i wyszlo szydlo z worka
PZDR
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
PIKUŚ

rok prod

Post autor: PIKUŚ »

jest taka stronka gdzie można odczytać po numerze ramy rok produkcji i niestety według tego co tam jest napisane jest to 1992 rok produkcji i to by się zgadzało rok jaki jest wpisany w dokumęty jest rokiem pierwszej rejestracji czyli 1994 a moto było zronione 1992 JS1VS52A1N2101105 litery i cyfry vs52 są tzw codem oznaczają marke motocykla oraz rok produkcji litera N jest dodatkowym potwierdzeniem roku produkcji czyli 1992 pozdrawiam
mr_simon

Post autor: mr_simon »

Czy możesz zdradzić jaka to stronka?
PIKUŚ

strona do nr ident VIN

Post autor: PIKUŚ »

jahal

witam

Post autor: jahal »

po numerach wydaje mi sie , ze masz rocznik 1992, litera N na to wskazuje, pozdrawiam jahal !
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

W niemieckich papierach miałem date 2003 , ale jak się okazuje tam wpisuje się date pierwszej reji , niestety moj B6 okazał się 2002 (żadna różnica oprucz papierów)
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Info

Post autor: daab »

Szanowny Panie,
W odpowiedzi na poniższe pytanie niniejszym informujemy, iż podany przez Pana poniżej nr VIN wskazuje na poniższy model
VS800GLN - rok modelowy 1992
Z poważaniem
Andrzej Kursa
Dział Serwisu
Suzuki Motor Poland
Informacja zwrotna z Suzuki Motor Poland
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
Zablokowany