kto nie iedzie do ustronia a chce smigać w weekend...

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
awful

kto nie iedzie do ustronia a chce smigać w weekend...

Post autor: awful »

ja mam zaległości z powodu choroby i nie tylko,więc chętnie pośmigam. jak ktoś nie wali do ustronia to moze też chce :).

kierunek dowolny,moze cos takiego:

-> tczew(tu sie dołączy moze parę osob)-> koscierzyna ->lębork-> wejcherowo .

heh ja będę prferował nizsze prędkości (w niedziele skasowałem autko na śmierć), ale jestem otwarty na propozycje :).
zly1001
Lajtowy Motonita
Posty: 602
Rejestracja: pn, 20 mar 2006, 14:03
Województwo: -
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: zly1001 »

Ulice w Gdyni i nie tylko opustoszeją bo wszyscy będą w Ustroniu,ale wizja ...... :D
GSXF 600, GSXR 750 K5 SPRZEDANY
tel.603 882 822
Bieniek

Post autor: Bieniek »

JA odpadam.JAde do domu na weekend,a moto zostaje w Gdansku.Mi weekendowe smiganie nie pasuje,ale zycze milej zabawy.
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

a ja tam jestem chętny ... byle w niedziele - bo sobota w pracy :) no i powoli bo żonka debiutuje :)
dadeq

Post autor: dadeq »

hmmm....no nie wiem...nie powinienem...powinienem siedziec w pracy (tak tak, nawet w niedziele) ale tak sobie mysle ze moze jednak sie pojawie, ale jak juz to z plecaczkiem ;)
awful

Post autor: awful »

Bieniek pisze:JA odpadam.JAde do domu na weekend,a moto zostaje w Gdansku.Mi weekendowe smiganie nie pasuje,ale zycze milej zabawy.
nie interesuje mnie kto nie moze tylko kto moze :P:P . ;) .

szkoda,się nie udało- spróbujemy moze kiedys wieczorem któregoś dnia?
moze sroda- zamiast lansu na postoju jakas mała wycieczka? ale jeszcze zdążymy...


ok to impreza z plecaczkami- zatem skrócic trasę trzeba :) bo nam szanowne panie pozasypiają...



jest pomysł. jakis czas temu zawiesiłem info o SPOTKANIU w brachlewie u kolezanki na działce :>... z grillem itp.admin to zdjął bo nie dość jasno napisałem,ze to spotkanie a nie zlot(kwestia dyskusyjna).ale nie wazne. w kazdym razie chodzi mi o to samo miejsce i tą samą koleżankę.


kolezanka ma w niedzielę zajęcia, i w domu będzie ok 1630. więc plan wyglądałby tak(będę wiedział czy na 100% jadą dopiero jutro wieczorem):

na 1630 musimy być pod tczewem , zgarniamy ekipe tczewską i jedziemy do brachlewa(ok 20km od malborka). a tam moze ognisko, grill - do ustalenia... kolezanka będzie tam pewnie nie raz urzadzać impreze więc obczajenie dojazdu będzie wskazane.

o 1630 w tczewie= zbiórka w gda na 15 i wracamy wieczorem późnym.


oczywiście mozemy spotkac się wczesniej- pojechać gdzies , tak zeby wylądowac w tczewie na tę 1630 :). ale musimy pamietac,zeby nie zamęczyć pasazerów.

jak sądzicie i kto się pisze?



no i wskazane byłoby zajrzeć tu jutro wieczorem i ustalić ostateczną wersję :).
ODPOWIEDZ