Wypad do zamku w Baranowie Sandomierskim

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

Zielony

Post autor: Zielony »

no to trzeba ustalić tak już na 100% czy jedziemy 17 czy 18 ! Ja muszę w miare wcześnie dać znać koledze żeby wolne w pracy wziął !! Ja się dostosuję :D
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Ja ostatecznie na 17 . :)
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

OK niech i będzie 17.06

Proszę o kontakt na gg gdzie spotkanie przed wyjazdem.
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

To Panowie ja już wyruszam. Do Zobaczenia jutro na miejscu i szerokiej drogi. Voti widzimy się w Nowej Dębie o 12:00 koło biedronki.
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

No więc tak, wypad doszedł do skutku dziś około południa :D Pogoda dopisała, aż za bardzo, strasznie przygrzewało- szczególnie podczas stania na światłach, których w drodze powrotnej nie brakowało (ale nie można narzekać, zawsze to lepiej niż deszcz :lol: ).
Nie było nas zbyt wielu (wkońcu pojechało nas tylko trzech) ale pomimo to było bardzo sympatycznie.
Pochodziliśmy po dziedzińcu zamku, potem trochę po ogrodach i wkońcu poleżeliśmy sobie pod drzewkami w ogrodzie 8)
Duży plus należy się Paniom z obsługi parkingu. Pani z obsługi spełniała się w roli fotografa :lol: a nasz osprzęt (kaski i kurtki) zostały umieszczone pod kluczem w przechowalni, by ulżyć nam trud zwiedzania :lol:

Glossy, Voti myślę, że bez przeszkód i niespodzianek dojechaliście do domu :)
Pozdrowienia dla was obydwu!!
PS. Glossy wyśpij się :lol:
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Spotkanie było bardzo kulturalne jazda w pełnym słońcu i te światła masacra, a potem ten ebany grad fuksem schowałem się w garażu bo lakier zostałby na asfalcie ;)

Do następnego spotkania !!
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Spotkanie spoko ale już nigdy nie imprezuje dzień przed spotkaniem :beat2: zwłaszcza jeśli nawijamy tyle kilosów. Dzięki za wyrozumiałość :) . No i mam nadzieje, że niebawem już w większej ekipie.
I najważniejsze Bracia i Siostry Nie Zapominajcie Odkręcać Kraników Przed Ruszeniem W Trasę !! Heeheheheh

Voti , Zielony pozdro !!
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
ODPOWIEDZ