35°C

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

35°C

Post autor: voti »

Bosh ale temp. ma być dzisiaj newet komputer sie wyłacza bo gorąco w takiej temperaturze, a co dopiero wyjazd na suzi na ulice w odpowiednim ubranku ... produkje ktoś chłodzone spodnie?? ;)
Czerwony potwór
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

a wlasnie czy w taka pogode smigacie w ubrankach motocyklowych?
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Pink
BS Brother
BS Brother
Posty: 934
Rejestracja: śr, 21 cze 2006, 07:49
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Pink »

Ja tam skórę wkładam choć jest ciężko ale nie mam zamiaru wyglądać jak ten gość co sobie na chwilke tylko wyskoczył w t-shircie a wrócił jak przypieczony steak...
http://www.bractwo-suzuki.pl/forum/view ... +r%EAkawic
motor jest bogiem, prędkość nałogiem, życie zabawą, SUZUKI podstawą!
--------------------------------------
GSX600F - pierwsza miłość
GS500F :-) dużo lżej-SPRZEDANY
K.... I ER 6n 650
K.... Versys 650
--------------------------------------
zly1001
Lajtowy Motonita
Posty: 602
Rejestracja: pn, 20 mar 2006, 14:03
Województwo: -
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: zly1001 »

Mimo upału założę chociaż skórzaną kurtałkę za którą wrzucę kilo lodu :wink:
GSXF 600, GSXR 750 K5 SPRZEDANY
tel.603 882 822
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

W takie upały ciężko się wbija w skórę ale niestety Panowie i Panie ( nie ma że boli ) . Ewentualnie można sobie podarować spodnie i wbić się w cos luźniejszego ale wtedy pasuje ochraniacze pozakładać żeby w razie lekcji rysowania kolanami po asfalcie było czym rysować :).
A poza tym nie narzekać tylko śmigać bo niektórzy nie mają tyle czasu żeby śmigać codziennie zwłaszcza w taka super pogode !!
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Kurtke zarzucam zawsze + rękawice.
Wystarczy się wyprostować i wiatr wieje pod kurtke jak nic i jest chłodniej, najgorzej na światłąch etc. jak sie nie jedzie.
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Przypomniały ci się światła przed mielcem :lol: . To była jazda !! A raczej smażalnia Suzukomaniaków . hehehehehhe
Ale obowiązkowa skóra była :peace: i nie ma wyproś.
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Jak już pisałem w wątku, gdzie Snajper pisał, że wraca do żywych (czyt. jeżdżących - przyp. autora :) ) jest ciężko, ale bezpieczeństwo na pieerwszym miejscu. Kurtka obowiązkowo, czasem zdarza mi się w dżinsach przejechać, ale raczej zakładam cieńsze skórzane. Rękawice mam dobrze wentylowane, więc luz. Ogólnie - ubierajcie się. W czasie jazdy nie jest tak źle, a na postoju można kurtkę zrzucić (gorzej wna światłach :| Przy glebie na pewno każdy i tak się spoci niezależnie od ubrania a ten w dobrych ciuchach na pewno lepiej na tym wyjdzie :)

Pozdr.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
rookie

Post autor: rookie »

Ja po raz pierwszy zetknalem sie z tym problemem w dniu wczorajszym.
Mam goretex wiec i tak przewiewniej. Mimo to sauna straszna.
Nie jadac szybko - co mi sie zdaza permanentnie - proces nabywania doswiadczenia sie zaczal, odpinam zamek w kurtce i jest milo. Na tyle ile moze byc.
Generlanie fajnie ze jest pogoda. Troche hardcorowo sie jezdzi w 35C, ale lepsze to niz deszcz.
Na pewno nie pojechalbym w samym t-shircie. To zly pomysl.
Ostatnio pojawil sie link chojraka w t-shircie. Raczki mial nieciekawe.
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

znwu jest piekarnik ... szit da się jeździć dopiero po zachodzie słońca
Czerwony potwór
Zielony

Post autor: Zielony »

Voti nie narzekaj :lol: Ja tam jeżdżę cały czas, podczas drogi nie jest tak źle ( co do świateł to się zgodzę, więc trzeba wybierać trasy gdzie nie trzeba zbyt czesto stawać na światłach).

Wczoraj w samo południe jechałem do Rzeszowa oczywiście jak zawsze w pełnym rynsztunku (faktem jest że pod skóranymi spodniami wszystko pływało. Jaja juz mam chyba na twardo ugotowane :lol: ) Dziś jaki upał a ja kulturka po zdanej właśnie obronie ( tak mam już wreszcie wyższe wykształcenie 8) ) na Suzę i wracam sobie z Rzeszowa.
W Rzeszowie było nieciekawie ale jak już wyjechałem z miasta całkiem przyjemnie :D

ale musze powiedzieć, że chociarz teraz takie upały to i tak nic nie przebije powrotu z Baranowa :P za dużo i zbyt często te światła były.
Nawet nie było tyle trasy pomiędzy światłami żeby sie schłodzić :lol:
Monique
BS Brother
BS Brother
Posty: 170
Rejestracja: pt, 9 cze 2006, 21:52
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy

Post autor: Monique »

Wczoraj przerabiałam dość ciekawy sposób chłodzenia - poczatek jazdy miałam w deszczu, więc dżinsy przemoczone i koszulka trochę też bo w rozpiętej kurtce jechałam. I potem jak deszcz się skończył a słońce przygrzało, to mimo upału wiatr przyjemnie chłodził :) Tylko za szybko mnie wysuszyło i chłodzenie się skończyło.
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Uważam, że jazda na moto w tych temp. jest jeszcze w miarę znośna ( można zrzucić sadeło, ale koniecznie jaką puchę z napojem przy kasku i wężyk :twisted: ), czekanie na światłach upierdliwe, ale za to dojście w pełnym rynsztunku do garażu, wystawienie moto, założenie kasku, rękawic i kurtki to gechenna, wtedy najbardziej wymiękam :twisted: !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Monique pisze:Wczoraj przerabiałam dość ciekawy sposób chłodzenia - poczatek jazdy miałam w deszczu, więc dżinsy przemoczone i koszulka trochę też bo w rozpiętej kurtce jechałam. I potem jak deszcz się skończył a słońce przygrzało, to mimo upału wiatr przyjemnie chłodził :) Tylko za szybko mnie wysuszyło i chłodzenie się skończyło.

Monique piszesz ze jechałaś w mokrym podkoszulku ? :wink: masz jakie fotki :twisted:
Czerwony potwór
Monique
BS Brother
BS Brother
Posty: 170
Rejestracja: pt, 9 cze 2006, 21:52
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy

Post autor: Monique »

voti pisze: Monique piszesz ze jechałaś w mokrym podkoszulku ? :wink: masz jakie fotki :twisted:
Spod kurtki i tak niewiele by było widac :P
piździki -> skuterek 50 -> skuterek 125 -> Suzuki VX800 '92 -> Suzuki SV 650 N '00 - > I na razie wystarczy:) kom. 517-818-033

Obrazek
ODPOWIEDZ