Środa

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
musi88

Środa

Post autor: musi88 »

Jako ze malo u nas postow to zarzuce jeden:

Co myslicie o srodowych smigankach? Ustawka mniej wiecej przed akademikiem Domo00 (tak jak dzisiaj poza tym.. )??

A wlasnie jesli ktos nie wie z lodzkiego to dzisiaj (zaraz) ustawiamy sie na politechniki wiec wpadajcie!

Dobra lece bo sie zaraz spoznie... seeya na trasie!
juni

Post autor: juni »

jestem za :)
bezapelacyjnie i do samego końca ;)
mojego lub jej (suzi) ;)
nemo491

Post autor: nemo491 »

Jak jest was malo to podjedzcie na pl.Dabrowskiego. Tam tez chlopaki umawiaja sie w srody o 19 na male smiganko.
musi88

Post autor: musi88 »

Dokladnie o to mi chodzilo tylko chcialem zebysmy wszyscy z lodzikiego najpierw siem razem spotka;li a pozniej podjechali na plac ;) Ale jak chcecie to w ta srode o 18 na pl dabrowskiego. lepiej wczesniej gdyz planowany jest wyjazd...
nemo491

Post autor: nemo491 »

Wejdz na forum moto. Akle mysle ,ze wiekszosc przyjedzie na 19 :cry:
musi88

Post autor: musi88 »

wiem widzialem. Oni tak sie zawsze spotykaja. o ktorej bedziesz bo ja przyjade na 18.30 wiec tez tak wpadaj...
musi88

Post autor: musi88 »

no Panowie wczoraj bylo zajebiste smiganko nad jeziotrsko!! Wpadajcie wieksza grupa bo z BS tylko ja i vojteck przyjezdza. Troche takl dziwnie. Pamietasz nemo jak gadalismy o tych winklach? teraz chlopaki sa pod wrazeniem i nawet piachu nie bylo wiec mozna bylo troche sie poklasc :twisted:
nemo491

Post autor: nemo491 »

No to super. W piatek jade do Pionek( z dziecmi ADHD ) a w nastepny piatek bede juz na Mazurach. Ale moze w srode wpadne coby wam -mordki kochane porobic foty :P
ODPOWIEDZ