Ludziska!!

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

musi88

Ludziska!!

Post autor: musi88 »

Czyzby to czas wakacyjny czy co ale jak nikogo nie bylo tak dalej nic sie nie zmienia! Moze jakies spotkanko zarzucimy w gronie BS? Ustawke mozna by zrobic przy Iron. A pozniej kto wie jakis wypadzik nad wode! Wonder, keram domo00!!?? Bo Vojteck wiem ze na 100% wpadnie. Co wy o tym sadzicie? Na forze ustalmy termin i miejsce spotkania. Bylo by milo...

PozdrOi!!
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam :D

Ze mną kontakt jest troche utrudniony - brak stałego dostępu do neta, czekam na neostrade w moim lesie :)

Pomyślałem sobie coś takiego - może team łódź przybylaby do czewy jak za starych dobrych czasów a my zorganizujemy fajną trasę żeby dla każdego coś miłego było (np wypad na nasz lokalny tor :twisted: ), jakieś miejsce z dobrym żarciem itp - proponuje np. niedziele, 30 lipca

A ekipa z czewy przybędzie w wasze okolice w następną niedziel (lub inny dzień) po w.w. wypadzie i wy zajmiecie sie organizacją jakiegoś fantastycznego przelotu

Luźna sugestia, wypowiedzcie sie co o tym myślicie (wszyscy zainteresowani)
ps. Matti weźmie elektronike to nakręcimy wideorelacje + foty :D

pozdrawiam 8)
Matti3G

Post autor: Matti3G »

Siema
Ja jak najbardziej jestem za :D wezme "elektronike" i mozna zrobic jakis ciekawy wypad :moto: :twisted:

Pozdrawiam
voyteck

Post autor: voyteck »

Witam!
Ja tam zawsze jestem za:) Najwyższa pora zrobić jakieś wspólne śmiganko zanim poprawki się zaczną:/ Niedziela 30.07 jak najbardziej mi pasuje. Proponuję start w okolicach 9-10, tak żeby koło południa do Czewy dotrzeć. Miejsce startu bez większej różnicy, byleby nie pakować się na Włókniarzy bo tam horror jest.
Co reszta Teamu Łódź na to? Może być?
Pozdr.
voyteck
musi88

Post autor: musi88 »

widzicie ja to pomyslalem ze mozna by na kogos dzialke wpadac np w sb z ranca wyjechac i zostac na dzien i w nd wracac! nie wiem czy tak by dalo rade i czy ktos z czewy ma taka miejscowke?? Bo jeden dzien to tak troche meczace i malo przyjemna przynajmniej dla mnie.. :roll:
Wiec ja sie moge pisac na ten weekend ale wyjazd najlpeij w sb.
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

witam.
Wonder myslalem ze znow zaszalejemy ale tyn razem w Gizycku - pisales w jakims poscie ze sie wybierasz? moze reszta braci tez sie wybierze.To juz w przyszly wekend.
pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Laki
Zmieniacz Żarówek
Posty: 73
Rejestracja: wt, 31 sty 2006, 23:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Laki »

Bracia z Łodzi to zapraszmy do Czewki na wspolne DZIDOWANIE.Trase itp. ustalimy wczesnie z BS z Czewki(tak zeby sie Wam nie nudzilo:) ).Milo by bylo razem smignać.
Wonder

Post autor: Wonder »

Musi z tą działką to może być problem, u mnie normalnie daloby rade ale teraz rodzina nas odwiedzila. Gdyby sie cos zmienilo to napiszemy ale na tą chwile propozycja moze byc chyba tylko taka

Krzysiek, chcialem do tego gizycka ale niestety - powód banalny ale bardzo ważny - brak kasy :( i juz na 100% jestem pewien ze nie uda mi sie nic z tym wymyslic, no nic bedą jeszcze inne okazje...

ps.... Chyba ze... musi być działka ? a nie mogą być np namioty nad ładnym jeziorkiem w lesie ? Dzien jezdzimy, na wieczor rozwalamy namioty, grill i sie bawimy, rano was na trase odprowadzamy.
Wtedy termin przesunelibysmy na sobota (29) / niedziela (30)
(Ostrowy, Matti tak jak wtedy) - co o tym myślicie ?

pozdro
Alucard

Post autor: Alucard »

jak Grill i jedzonko to ja jestem za :]
voyteck

Post autor: voyteck »

Zonk:/ W niedzielę wieczorem muszę zjawić się w robocie ...dzisiaj mnie kierownictwo raczyło poinformować. Tak więc proponuję przesunięcie śmiganka na sobotę. Czy nie będzie to problem (zarówno dla Czewy jak i reszty Łodzi)?
Pomysł noclegu nad jeziorkiem i powrotu w niedzielę rano też jest fajny ...nie wiem tylko czy mój skromny budżet to wytrzyma:)
Pozdr.
voyteck
Wonder

Post autor: Wonder »

Jeśli z noclegiem to tylko sobota :) żeby nie robić czata na forum -> team łódź, ustalcie wspólne stanowisko i niech jedna osoba napisze co wymyśliliście, czewie z tego co wiem obie opcje (samo śmiganie, tudzież śmiganie + namioty) odpowiadają.

Pozdrawiam :D
musi88

Post autor: musi88 »

No ja jestem za tymi namiotami :D Wiec jesli kazdemu pasi to w sb ustawka jakos z ranca i wyjazd do czewy a w nd powrot tak zeby wojtas mogl zdazyc do roboty ;) tylko mowie na starcie ze nie mam namiotu wiec jak ktos ma to niech zapozyczy albo do jedynki kazdy sie wpakuje i jakos damy rade... Wiec umawiajmy sie powoli BS team Lodz!!
Laki
Zmieniacz Żarówek
Posty: 73
Rejestracja: wt, 31 sty 2006, 23:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Laki »

Kurcze w sobote pracuje 24h:(
juni

Post autor: juni »

strzałka,
jeśli lista jest otwarta, to też chętnie pisałbym się na mały wypad i zapoznanie towarzyszy :)
w zalezności od szczegółów z plecaczkiem lub bez (pożądane z) ;)
zatem pilnie śledzę wątek ;)

pozdr.
Laki
Zmieniacz Żarówek
Posty: 73
Rejestracja: wt, 31 sty 2006, 23:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Laki »

Nie no licze, ze w niedziele posmigamy.Jesli imprezka bylaby w sobote to licze, ze sie az tak mocno nie schlejecie i na niedziele zostanie Wam troszke sił!:)
ODPOWIEDZ