Ludziska!!

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

musi88

Post autor: musi88 »

juni jedz z plecaczkiem bo ja tyz zabieram!! oki?
Matti3G

Post autor: Matti3G »

Elo
Ja bede napewno :twisted: wiec bedzie sie dzialo :lol:
Pozdro !
juni

Post autor: juni »

sure, mój plecaczek jedzie ze mną;
a i sprawa się trochę skomplikowała - w sobotę o 16.30 mamy ślub dobrej koleżanki i musimy wskoczyć na ceremonię;
alem wymyślił, że pojedziemy tam bajkiem i zaraz po uroczystości śmigamy do Was;
reasumując:
- niestety nie pojedziemy sobie razem
- dojedziemy do Was na wieczorną imprezkę
- w nd wszyscy sobie wracamy

no chyba, że z waszej strony coś ulegnie zmianie i wtedy będziemy uprawiali kombinatorykę ;)


pozdr.
Wonder

Post autor: Wonder »

Musi, Ty tam przypilnuj reszty jeszcze :) Dzisiaj jedziemy wybrać miejsce na namioty i myśleć nad trasą 8)
Juni nie martw sie odbierzemy Cie na pewno jeśli będziesz poźniej.

ps. Laki ja w niedziele będe w raczej niezlym stanie wiec polatamy :twisted:
voyteck

Post autor: voyteck »

No to już prawie wszystko jasne, czekamy jeszcze na potwierdzenie z Sieradza...
Co ustalone:
Pakujemy namioty i wyruszamy z Kanzas około 9.00-9.30. Parę minut po 10. jesteśmy przy moście w Sieradzu. Zbieramy Sieradz i śmigamy do Czewy przez Wieluń. Vmax w granicach rozsądku i zużycia oleju:) Wjazd na McDonalda w Czewie około 12. Powrót w niedzielę jak wytrzeźwiejemy;)
Jakby co to kontakt do mnie 500715230.
aha... Juni jak dojedziecie do Czewy to odezwijcie się na kom. się ustawimy jakoś.
Pozdr.
voyteck
Alucard

Post autor: Alucard »

A mnie przed chwila strzeliła linka od sprzegła ale postaram sie kupic jak najszybciej i zrobic :)]

Pozdr
voyteck

Post autor: voyteck »

OK. Sieradz się potwierdził ...ale nastąpiła mała korekta planów.
Łódź rusza z Kanzas około 9.30 i śmigamy na autobahn koło Piotrkowa. Sieradz rusza trochę wcześniej i śmiga przez Wieluń.
Reszta bez zmian tzn. wjazd na McDonald w Czewie około 12.
Do zobaczenia w sobotę:)
voyteck
Alucard

Post autor: Alucard »

Nieno Panowie kazą mi czekać na linke tydzien czasu :( wiec niewiem czy bede ale postaram sie moze uda mi sie dorobic szybciej
juni

Post autor: juni »

kiedyś miałem podobną historię z linką, ale znalazłem jakiś sklep i w ciagu dwóch dni była u mnie;
co ciekawe, sklep z Częstochowy :) i wszystko maks. szybko zostało załatwione;
postaram się znaleźć namiary na ten sklep (chyba mam na kompie w pracy), to ew. podeślę Ci je jutro esemesem;
może uda się wszystko szybko załatwić

do zobaczenia !
Laki
Zmieniacz Żarówek
Posty: 73
Rejestracja: wt, 31 sty 2006, 23:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Laki »

Moj gixer juz przygotowany.Tarcze i plyn hamulcowy wymienione, szybka tez:)Takze w niedziel ok 11 do Was dołącze i skoczymy na jakies frytki:)DO zobaczyska!!!
Wonder

Post autor: Wonder »

Będziemy na was czekać w na mc o 12.

Pozdrawiam i do zobaczenia :D
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witajcie !!
Tak się składa, że południowa strona "Ślaskiego" bedzie w ten weekend bawić sie w Tychach na koncercie im. Ryśka Riedla.
Bardzo żałuję, że nie mogę w tym uczestniczyć ale może dołączycie do naszego grona ??
Dwa dni koncertów na Jez.Paprocańskim a w przerwie grilowisko i dobra zabawa na działce u Osamy. Zreszta poczytajcie sami i w razie czego łapcie Osamę. Pozdrawiam.
Może dołączę w niedzielę .................
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... php?t=3696
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
musi88

Post autor: musi88 »

Ty wonder co tak pozno?? :twisted:

Ja mysle ze jak z wojtasem smigne gierkowko to bedziemy w godzine na miejscu :P Mys wyjezdzamy o 9 okolo max o 9.30 wiec bedziemy pewnie wlasnie kolo poludnia jak bysmy byli wczesniej to kontakt kom!!

Ja juz namiot skolowalem tylko zastanawiam sie jak sie zapakowac na mot :shock:

Najwyzej Agnieszka weznie wsio na plecy hehe

Juz sie nie moge doczekac. do zobaczenia ma miejscu!

PozdrOi!!
Alucard

Post autor: Alucard »

A Jooo bede na 100% :] Linka zmieniona Dzieki Juni i Kuchar . Wiec rozumiem ze jutro o 12 na MC w Czewie :)
Wonder

Post autor: Wonder »

Sorki nie doczytalem :D Myslalem ze bedziecie wszyscy na 12, ale to ok, ktoś tam juz przed 11 będzie np ja :D

Lechul kiedy juz sie zbierzemy wszyscy to pogadamy, niczego nie mozna wykluczyc. Jeśli będą chętni to kontakt do was mam, będziemy dzwonić.

Pozdrawiam 8)
ODPOWIEDZ