Ludziska!!

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

voyteck

Post autor: voyteck »

Musi nie przeginaj z prędkością! ...co prawda jednak solo jadę ale mimo wszystko chciałbym dotrzeć na miejsce nie spalając po drodze całego oleju:)
Co do spotkania w Tychach to impreza zapowiada się tam przednia. Niestety mocno okrojony budżet mógłby nie wytrzymać dodatkowych atrakcji jak dalsza trasa czy wejście na koncert:( ...się zobaczy jeszcze na miejscu.
Do jutera:)
voyteck
TIRUŚ

Post autor: TIRUŚ »

Witam !! :help:
Chciałbym jutro załapać się z Wami ale niestety mnie też strzeliła linka od sprzęgła tak jak Alucardowi i do odbioru będę miał dopiero na wtorek :cry:
Jeśli ktoś wie gdzie jutro mogę kupić nową linkę,to proszę o info.
Może któryś z braci z Łodzi ma namiar na sklep i mógłby kupić przed przyjazdem do Częstochowy(kasę zwracam+bonus) :help:
Moja SUZI to GSX-R 750 98'

Pozdro !! i :help:
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kuchar »

sprawdz czy u tytusow nie kupisz tak jak alucard
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
cypis

Poczekajcie !!!

Post autor: cypis »

Sie mano !!
Troche przegapiłem temat !
Też chciałbym sie z Wami wybrać ale nie mam namiotu :cry:
postaram sie dojechać na 12 jak coś to wróce na chate
Pozdro
TIRUŚ

Post autor: TIRUŚ »

Dzięki kuchar za podpowiedż :wink:
niestety nie mieli linki i dopiero we wtorek będę mógł śmigać :cry:
ale chyba zbyt dużo nie straciłem dziś widząc jaka pogoda za oknem :wink:
Pozdro !!
Laki
Zmieniacz Żarówek
Posty: 73
Rejestracja: wt, 31 sty 2006, 23:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Laki »

No i po spotkaniu!Co prawda byłem dopiero na drugi dzien ale i tak bylo fajniście.Szkoda, ze nie moglem byc w sobote bo pewnie mozna by wiecej pogadac z BS Łodz a tak wszystko troche "łapu capu":)Ale i tak troszke pojezdzilismy (pas startowy w Ostrowach zaliczony:) ).Mam nadzieje, ze spotakmy sie co najmniej taką paczką w Łodzi.
musi88

Post autor: musi88 »

no to nic straconego!! Wpadaj w weekend to siem lepiej zintegrujemy ;) Oczywiscie to nie tylko dla Ciebie zaproszenie ale takze dla reszty BS ze slaskiego. Im was wiecej przyjedzie tym lepsza impreza wyjdzie... Osobiscie spotkanko z Wami bardzo mile wspominam ale mozna by sie lepiej jeszcze zintegrowac! Czekam na info kiedy bedziecie w lodzi a my juz cos rozkminimy z traska.

pozdrOi!
Flyer

Post autor: Flyer »

Witam wszystkich i dziękuje wraz z Niedźwiedziem za wspaniały wypad nad wodę. Mam nadzieje,iż Bracia z Częstochowy przyjadą w odwiedziny do nas. Prosimy aby było to po 17.08.06 to zorganizujemy im, parę dodatkowych atrakcji :) (do potwierdzenia u Kerama i Domina)
Hejka
Wonder

Post autor: Wonder »

Jako że częśc nie może i ja również w tej części sie znalazłem, to prosimy o wyznaczenie terminu w osobnym temacie - (z godziną i miejscem spotkania, tak zeby wszyscy mieli czarno na białym) po 17, tak jak napisał Flyer.
Nie moge sie doczekac tych dodatkowych atrakcji :D

Dzięki że byliście, szkoda że niektorzy krócej niż bym chcial ale odbijemy to sobie następnym razem :)

Pozdro
keram

Post autor: keram »

Atrakcje są nieziemskie:)

Pozdrawiam!
barcic1

Post autor: barcic1 »

wszystko ok posmigac mozemy,ale niech czerwony wroci i mi pomoze naprawic niebieska suke:):):)pozdrawiam
musi88

Post autor: musi88 »

a co czerwony ci opylil zepsuta suzi?? :lol: w ogole to jestes z kanzasu?
ODPOWIEDZ