czas sie obudzic!!!

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

czas sie obudzic!!!

Post autor: legion »

qrnia troche chyba zachodnie sie rozleniwilo! :( moze od przyszlego tygodnia pare wspolnych smiganek jak pogoda pozwoli?a moze w przyszly weekend wieksza wyprawa w celu odwiedzenia innych braci porozzucanych po okolicy i osciennych ziemiach?? mam nadzieje ze ktos odpowie!
Abe

Post autor: Abe »

ja chętnie bym posmigal ale:
1. n ie wiem czy bede mial sprzeta w szczecinie
2. jak juz wspomniales nie wiadomo co z pogoda
3. jesli 2 powyzsze podpunkty beda ok to sie pisze - ale jak narazie nie moge obiecac....
legion

Post autor: legion »

ciesze sie ze moge ewentualnie liczyc na ciebie:) tylko nie wiem jak dasz rade posmigac jak nie masz sprzeta w szczecinie? a moze gorala ci pozyczyc? he he he
Abe

Post autor: Abe »

w piatek powinienem napisać czy biore moto czy nie. Jak nic nie napisze to zanczy tylko tyle ze moto nie wziołem...
hikor

Post autor: hikor »

Siemanko.
Jest okazja polatać w najbliższy weekend. Zlot jest w Złocieńcu więc można sobie wspólnie pojechać no i pogadać przy złocistym :wink:
hikor
legion

Post autor: legion »

jak piatek i sobota to sie pisze -niedziela odpada bo chrzciny w rodzinie .w ostatecznosci mozna w okolicy posmigac.dogadamy sie w czwartek dokladnie.teraz dwa dni jestem uziemniony .
hikor

Post autor: hikor »

Cześć.
Ja jadę w piątek ok. 17-tej a w sobotę po południu muszę się zwijać, więc mi pasuje.
hikor
legion

Post autor: legion »

ja dokladnie bede wiedzial jutro czy sie wyrobie-jak na razie 85%szans .jak bede jechal to pewnikiem z plecaczkiem.
legion

Post autor: legion »

i qrnia juz sie wyjasnilo:( bede w pracy wiec tylko wieczorne latanko jezeli kogos interesuje niech sie odezwie.pozdrawiam
ODPOWIEDZ