Spotkanie

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
Zielony

Spotkanie

Post autor: Zielony »

No cuż skoro sie już Glossy doczekać nie może :lol: to niepozwólmy mu czekać! Wkońcu mieliśmy się spotkać i oblać nowy stopień wojskowy Glossyego i sprawa ucichła :( !
Do Mielca też nie zawitaliście jak były imprezy (a byli inni prezedstawiciele Dębicy)

Proponuję więc dogadać się co do miejsca i czasu.........i się zjechać :lol:

Ja mam wolne prawie cały czas więc czekam na wasze propozycje :D
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

W końcu, nie chciałem się narzucać heheheeheh . Ja mam teraz praktyki ( od 04.09 ) ale jak mniemam weekend psuje najbardziej ( oprocz następnego :wink: ). Ewęntualnie w tygodniu wieczorkiem na browarku tylko gdzie ?? Jak tu wybrać miejsce żeby nikt nie został skrzywdzony :beer:. Zielony masz jakiś pomysł ?? Ciekawe kiedy Voti będzie mogł :?: Pisać, pisać bo pić się chce w woju pić nie dali mimo, że legędy takie krążą .
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

a może by tak zrealizować twój pomysł z przed kilku miesięcy......czyli pojechać do domków nad jakąś wodę np. Chotowa albo Kamionka (chociarz tam już wody od jakiegoś czasu brak :lol: ale co tam woda...browar napewno jest :twisted: ).
Można by skoczyć w któryś weekend np. sobota- niedziela
Ja chyba (jeśli pogoda będzie w miarę) w następny weekend tak czy tak będe w domkach w Chotowej, więc..............pomyślcie!!
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Jak dla mnie nie jest zla opcja bo w kamionce spokojnie moge zalatwic domek na mala bibe . Nastepny weekend odpada bo oblewam nowe mieszkanie kuzyna ale kolejne mam wolne . Z Votim sie wybieralismy do ciebie ale jak nie deszcz to promile nam nie pozwalaly . W takiej sytuacji powinnismy intensywnie pomyslec nad spotkaniem :) . Tak czy inaczej wiem, ze damy rade predzej czy pozniej ( a jak przetrzezwieje zaczne pisac znowu polska czciaka czyz nie Voti :twisted: ) . Spieszm sie bo my gadamy a chinczykow znow przybywa.
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

Miesiąc minął a my dalej się nie spotkaliśmy (ale Chińczyków naprzybywało :lol: )

Może by tak wkońcu się spotkać gdzieś któregoś weekendu dopóki da się jeździć :!: bo coraz chłodniej i coraz brzydziej :(

W najbliższy weekend nie mogę bo siedzę w Rzeszowie ale jeśli pogoda się utrzyma to proponuję następny weekend :!:
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Jak tylko dostane puszke do piątku to będę chciał ją założyć i skoczyć do Rzeszowa na synchro, może Was odwiedze na akademikach w sobote.
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Ja na akademcu będę dopiero w sobote wieczorem . O której będziesz w rzeszowie?
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

Ja na akademcu będe rano a potem się dopiero zmaterializuję tam dość późnym wieczorem :?
ODPOWIEDZ