Licznik do Intrudera

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
tial

Licznik do Intrudera

Post autor: tial »

Witam wszystkich forumowiczów
Poszukuje licznika do mojego Intruzka ponieważ nie liczy mi przejechanych kilometrów (jakiś baran, prawdopodobnie ktorys z poprzednich wlascicieli, probowal go cofnac i cos spieprzyl). Jezeli ktos ma cos takiego na zbyciu to chetnie odkupie (oczywiscie za rozsadna cene :D ).
Do zobaczenia na szlaku.
Pozdrawiam.
owczar

Post autor: owczar »

witam. mam ten sam problem! mam srodek ale nie mam obudowy.Jezeli nie potrzebujesz tego zepsutego licznika chetnie go odkupie. podaje nr 501354796 owczar7@wp.pl mam nadzieje ze dobijemy targu.
owczar

Post autor: owczar »

witam ! ja juz znaqlazlem to czego szukalem a mianowicie licznik do intrudera. tak jak pisalem wczesniej mam wklad czyli caly mechanizm do intrudera 800 teraz kiedy kupilem kompletny licznik z obudowa tamten jest mi zbedny. moge ci go odstapic za newilka cene. moj adres bez zmian owczar7@wp.pl 501354796 mechanizm jest bez zastrzezen jest nabite 16000 z kawalkiem bez kombinowania i cofania .pozdrawiam
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Witam widze tu rozmowy na temat liczników , ja szukam linki gdzie moge kupic i jakie ceny 880538295 , a i jeszcze jedno ile spalają wam intruzy
Romano

Post autor: Romano »

poszukujesz calej linki czy tlko samego ciegna?
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Całość bo wogole nie mam :cry: jezeli cos wiadomo to prosze o jakąs wiadomość 880538295
Romano

Post autor: Romano »

poszukaj tu:
Częstochowa 42-200 , Galla 9
tel. (034) 361-17-77, fax. 365-19-46
Wytwórnia linek motoryzacyjnych do wszystkich pojazdów mechanicznych
http://www.linmot.pl
LINPEX PPHU Jan Pawłowski
Będzin 42-500 , Modrzejowska 76
tel. (032) 267-39-31, fax. 267-39-31
http://otv.pl/linplast.htm
siwypfk

Post autor: siwypfk »

wielkie dzieki napewno skorzystam i pozdrawiam
ODPOWIEDZ