Sieraków 17.09

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
jaras

Sieraków 17.09

Post autor: jaras »

Bracia, w najblizsza niedziele robimy wypad do sierakowa.Zbiorka o 11.00 na BP ul Dabrowskiego kolo Mc Donalda.Obecnosc obowiazkowa
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

Oczywiscie ja sie pisze :) Oby pogoda dopisala...

Rozumiem ze chodzi o ta stacje BP w Baranowie??

Pzdr i do niedzieli ...
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Miki

Post autor: Miki »

Razem z moim "plecaczkiem" bedziemy o 11 ej musze tylko koniecznie wymienic oponke bo dzisiaj pojawiły mi sie druciki he he he 8)
karus

Post autor: karus »

Ja bym tez podjechał do sierakowa
tylko miekzasm 60km ale w druga strone pd sierakowa gdzie sie spotaklibyśmy w sierakowie?
jaras

Post autor: jaras »

Miki zamienmy sie na sprzety,Gs tak nie niszczy gum,zobacz jak oszczednosc :lol: :lol: :lol:
Miki

Post autor: Miki »

jaras pisze:Miki zamienmy sie na sprzety,Gs tak nie niszczy gum,zobacz jak oszczednosc :lol: :lol: :lol:
He he he juz za późno mam juz założoną nową gumke i śmiga o niebo lepiej jak na starej (notabene założyłem Race Replica - rewelacja)
Miki

Post autor: Miki »

Drodzy "bracia" przepraszam od razu zanim dostane po głowie ze sie nie pojawiłem ale stan po upojeniu % nie pozwolił mi dziś wsiąść na moto a dodać fakt ze nie mam odpowiedniej kategorii w "pj" daje "nie jade" :(

Mam nadzieje ze ktoś miał aparat i ze wypad sie udał. Czekam na relacje
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

o nieladnie Miki - pomsylodawca smigania sie niestawiasz...hmm trzeba bylo tyle niepic :P
hehe
oglnie wypad udany, z sierakowa polecielismy na wronki puzniej czarnkow, oborniki i do poznania - troche km sie nawinelo :) no i o to chodzi :)

Propozycja - wspolne smiganie po Poznaiu: wtorek po 17... Co Poznan na to?
Ostatnio zmieniony wt, 19 wrz 2006, 08:45 przez Kynias, łącznie zmieniany 1 raz.
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
jaras

Post autor: jaras »

Poznan na to jak na lato.Miki tym razem propozycja z 24 godzinnym wyprzedzeniem wiec nie ma tłumaczen.Czekamy na kolejnych spragnionych jazdy.
Rent

Post autor: Rent »

no to może jeszcze raz do Sierakowa na III Zlot Ogólny[29.09-1.10.2006] koło jeziora Jaroszewskiego??
Piszecie się na to?? :lol: :lol:
ODPOWIEDZ