i znowu w niedzielę?

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

i znowu w niedzielę?

Post autor: legion »

Mykamy w niedziele?? mam nadzieje ze macie czas i ochote!
WinCenT

Post autor: WinCenT »

oj z checia bym gdzies sie wybrał ale ...... w weekend mam je...ą prace :evil: takze sorka ale odpadam :(
hikor

Post autor: hikor »

No cóż.
Reprezentowałem w pojedynkę nasze Bractwo na polatance po okołoszczecińskich winklach. Nie przyniosłem nam wstydu ;)
hikor
legion

Post autor: legion »

hikor o to akurat sie nie balismy :D szkoda tylko ze mi saie tak pokielbasilo w ten weetkend :( a tak na przyszlosc hikor krzycz wczesniej o takich imprach!
hikor

Post autor: hikor »

Spoko. Ja sam nie liczyłem, że spotkam tę bandę ;) Miałem sobie skoczyć w las a tu niespodzianka. Całe stado ludzi. No po prostu nie dali mi pojechać w teren he he he. Poza tym mam chytry plan. Zamierzam za dwa/trzy tygodnie zorganizować taki kameralny zlocik w Starym Drawsku (byliśmy tam na placku po węgiersku). Jak będę już coś konkretnie wiedział, to dam znać. Sezon trzeba jakoś zamknąć z fasonem :) Nie było mi dane świętować z całym Bractwem, to może chociaż kilka osób z sąsiedztwa się skusi? :roll:
Pozdrawiam.
hikor
legion

Post autor: legion »

dobry pomysl ! w czym i jak ci moge pomoc by twoj chytry plan wypalił?
hikor

Post autor: hikor »

Legion oraz inni zainteresowani. Popytajcie się ludzi czy będzie zainteresowanie takim spotkaniem. Dajmy sobie czas, powiedzmy do końca września na sondę wśród Braci oraz motonitów spoza Bractwa. Jeśli zbierze się ekipa wystarczająca do zorganizowania takiej imprezki to przejdziemy do punktu B mojego chytrego planu :)
Pozdrawiam.
hikor
ODPOWIEDZ