VERTIGO KONIN

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
panika

VERTIGO KONIN

Post autor: panika »

Witam wszystkich z BS Franc do ciebie dedykuje tą pisanine My nie musimy zazdrościć chłopaskom z Wawy Vertigo bo i dlaczego ???????Są zgrani i mają swoją przystań więc wracają od czasu do czasu do portu i się goszczą i dzielą wrażeniami z ostatnich dni Wię morze my wkońcu ustalimy gdzie nasz port i gdzie będziemy sie spotykać Morze to być MCC lub SFINKS ja stawiam na Sfinksa bo dobrze dają jeść i jest dośc miejsca a pozatym jest tłum a my mamy być widoczni Więc ustalmy coś w koncu i przestańmy się kręcić w miejscu Jest nas spora grupka więc tym bardziej wes się za zrobienie porządku z tym bałaganem organizacyjnym Ja wieżę w ciebie!!!!!!!!!w końcu miałeś być papugą Pozdrawiam PANIKA :angry_smile:
Franz

Post autor: Franz »

Zle mnie chyba zrozumiales, ja im nie zazdroszcze, ja sie ciesze ze sie spotykaja i zaluje ze nie moge tez ich tak widziec, nawet przez chwile w mej glowie mysl zaswitala, by okraczyc bike'a i... :)

a co do samoorganizacji naszych ludkow to hmm ja sobie mysle, ze nic na sile i nic na hura.Jak na pierwszy nasz sezon i tak wiele sie dzieje, czesciej lub rzadziej lepiej lub gorzej ale sie widujemy.Poczekajmy niech sie to samo rozwinie wtedy na pewno bedzie trwalsze, prawdziwsze:)

co do portu? ja mysle ze ani Sfinks, ani MCC nie jest dobrym miejscem.Zobacz Panika nie wszystkie z nas pieniazkow maja az tyle by sobie co srode obiadki w sfinksie jadac czy w mcc mordke zalewac :)

jak mamy ochote sie na taka impre umowic to czemu nie, tylko ja sobie mysle ze fajnym jest to jak sie spotykamy i bawimy, ale my we wlasnym gronie a nie BS na baletach ;) np w arcie.
Bo to juz nie BS tylko grupka znajomych tancujaca sobie i piffko pijaca.

Tak sobie jeszcze mysle teraz w niedziele latalismy sobie troche i wszyscy spiknelismy sie w barze na Glince i tam poki jeszcze cieplo calkiem sympatycznie, duzy parking, tanie piwo ;) i serwis Hamerowy blisko ktory zawsze pomoca sluzy.
BTW to Hamer rany lize, moto robi i ochote by mial swym syzuki zasilic nasze szeregi :)
z czescia juz nawet asymilowac sie zaczal, prawda Neon? :)
To jak przyjmujemy go? ;) chrzest jakis czy cos ? ;)

Wiec konczac ten przydlugawy potok mysli :) pozyjemy zobaczymy i tak jak juz pisalem jak koncept moj w slowa ubiore to pod obrady wam przedstawie
cierpliwosci :)

murzyn :angry_smile:

ps. panikus ino mi sie sprobuj nie pochawalic moturem to ci lancuch przepiluje :P . zdruffka :)
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Jakze mi sie micha uchachla gdy tylko to przeczytalem. Racje tutaj Panice przyznac pragne ze widoczni musimy byc, lecz i z Franz'em zgodzic sie potrzebuje ze pieniazkow to mi brakuje jak motorynce przyspieszenia. :D

Jednakze co do naszego portu, to mozemy zaczac od "baru" u Hamera. Mozemy go sobie nazywac "COM1" lub "LPT" :D
A co do asminimilacji Hamera, to jestem w stanie przyjac go do szeregu BS jak krolewna swego Ghost Ridera na gixerce !! :D

Pozdrawiam i czekam na plan soboty :D
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
panika

Post autor: panika »

neoniku muj kochany a morze USB???????
ODPOWIEDZ