Moze ognisko ?

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

legion

Moze ognisko ?

Post autor: legion »

jak juz nie che wam sie jezdzic to moze choc ognisko pozegnalne za tydzien lub dwa?
Marecki_s

Post autor: Marecki_s »

Jestem za. U mnie na lotnisku są niezłe miejsca na ognisko, a i po pasie można pośmigać jakby ktoś miał ochote i pogoda by pozwoliła.

_______________
LS 650 Savage'88
_______________
artuross

Post autor: artuross »

Ja w Sobote/niedziele czas znajde i wpadne z kobitką:) jak by cos wypalilo .

Pozdrawiam
Abe

Post autor: Abe »

niestety ja odpadam,... moja suzi juz spi w kolobrzegu... :(
legion

Post autor: legion »

abe to dawaj katamaranem . pozostaje oczywiscie jeszcze termin . mi pasuje i ten i przyszly weekend wiec sie dopasuje do was choc osobiscie mysle ze moze w przyszly bo ktos by sie zdecydowal moze jeszcze. sprobuje dac znac chlopakom w lubuskim-byloby takie male wieksze spotkanko :D jak macie kontakt z kims z osciennych landów to dajcie mu cynk
artuross

Post autor: artuross »

Nom weekend bedzie bosko:D bede na 100 % , czekam na info kiedy i dokladnie gdzie - ewentualnie jakis numer koma jak juz dojade bym trafil:P

Kielbaski i bronek chyba powinien zagoscic z nami na tym ognisku :P

Pozdro
WinCenT

Post autor: WinCenT »

ja bym poprosil jakis konkretny termin i godziny to powiem czy sie stawie

aha i czy ognich gdzies w szczecinie (= piwsko itd) czy jakis trip i ognisko - ostatnio mam problem z moimi przednimi teleskopami (cieknie z nich :( ) jak i przesnimi hamulcami (cieknie z teleskopa na moje hamulce :x )
takze jakas dluzsza trasa to na razie odpadam (chyba ze zdarze do tego czasu to naprawic) :evil:
legion

Post autor: legion »

Artutos> moj nr tel jak by co : 509516569
WinCent > nie wiem czy sam bedziesz naprawiał czy oddasz do warsztatu w razie czego podam ci ze uszczelnienie lagow kosztuje 130 zł w serwisie na huzarów
i jeszcze jedno za Widuchowa sa super winkielki to moze tam poszukac miejsca na ognisko i w razie czego z gorzowa blisko jakby ktos chcialby z tamtad podjechac
artuross

Post autor: artuross »

No i co tam landryneczki?:D:d :lol: :lol: :lol:

Dzialamy cos czy na przyszly weekend przekladamy ?
legion

Post autor: legion »

arturos jutro jedziemy do Gorzowa na fetorzysko. jak chcesz sie zabrac to zapraszamy wyjazd o 9 ze szczecina. ognisko w przyszlym tyg z powodu malej ilosci chetnych. pozdrawiam
artuross

Post autor: artuross »

fetorzysko ?:> co to takiego :D

Pogadam z moim sloneczkiem i dam znac :) , ze szczecina o 9 to bym musial wstac o 7 ^^ ale zobaczymy:)

Jak cos to zadzwonie do Ciebie :)

Pozdro
hikor

Post autor: hikor »

Cześć Artuross.
Fetorzysko, to impreza na której można się sfetorzyć :D Przyjeżdżaj śmiało ale uprzedź swoje słoneczko, że warunki będą trudne (fetorskie he he he). Jakbyś się zdecydował, to o 9 w Płoni w okolicach stacji benzynowej w kierunku na Stargard/Gorzów.
Pozdrawiam.
hikor
artuross

Post autor: artuross »

No to jade:DD Bede kolo 9 czekal ,uprzedzam ze jestem po duuzej przerwie od moto wiec zdeka powolny bede :P

Pozdrawiam i do zobaczenia:P
artuross

Post autor: artuross »

juz bylem na promie gdy adzwonil telefon "potrzebny jestes na 2 godzinki "

i tak ch...uj strzelil moja wyprawe:/

Przepraszam i do nastepnego razu
legion

Post autor: legion »

no to załoj ! bylo super ( dla niektorych jeszcze jest )jak admini BS zezwola dam fotki do galerii . moze uda ci sie na ognisko przyjechac,. pozdrawiam
ODPOWIEDZ