pomocy moja suzia sie grzeje

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

fomin

pomocy moja suzia sie grzeje

Post autor: fomin »

witam serdecznie mam od tygodnia gs 500e z 90 roku i mam problem. mianowicie jeden z cylindrów mocno sie grzeje i strzela z tłumika , gażniki wyczyszczone i po synchronizacji i nic dalej to samo, co to może być czy mogąto być luzy zaworowe do regulacji?????? motor ma 20 t km czy jest ktoś kto ma taką maszyne we wrocławiu z kim mógłbym wymienić wiedze z tego tematu prosze o pomoc zgóry dziękuje fomin :( :( :(
Franz

Post autor: Franz »

Powitac

To Twoj pierwszy motocykl rozumiem tak?
z tego co piszesz moge Ci powiedziec ze:

nie grzeje Ci sie jeden cylinder, tylko drugi nie pracuje i dlatego strzela z wydechu bo w jednym cylindrze nie ma zaplonu i leci sama wacha.
Twoj silnik to jest powietrze, czyli silnik chlodzony powietrzem tam sie nic nie moze grzac.
no i na pewno nie masz mocy wogole, motocykl idzie jakby nie chcial.

sprawdz:
swiece
przewody wysokiego napiecia
fajki
cewki

ale najprawdopodobniej beda to swiece.

BTW jak ktos Ci zrobil synchro gaznikow na nie chodzacym jednym garze?

Daj jakis namiar zapytam ludkow z Wroclawia, postawisz piffko i na pewno pomoga :)

zdrowia
Gość

Post autor: Gość »

witka franz na wstępie szybciutko , dzisiaj przyjdzie ziomal ustawić zawory a świece są nowe ngk iskra jak dzwon na obu fajeczkach pracuje na obu garach jak jest zimna jak sie nagrzewa to prawy gar sie gotuje a lewy w normie . no a potem same strzały. wiem że napewno czeka mnie wymiana gażników ale narazie cienko z kasą , są przez jakiegoś debila w środku troche zmasakrowane, ale ten gorszy gażnior działa ,ogólnie brakuje mi już pomysłów,. kontakt ze mną 503 093 543 lub fomin@tlen.pl jeszcze raz sedrecznie dziękuje za odzew mam nadzieje że do zobaczenia! fomin
Franz

Post autor: Franz »

Bry

no to znalazles juz kogos? czy mam Ci szukac pomocy?

pozdro.
Gość

Post autor: Gość »

narazie sie wsterzymaj bo poco mam wkurzać kolesia motorowca,ale napewnobede z tobąw kontakcie, ponadto może wiesz kto może odsprzedać dobre gażniki do gs za rozsądne pieniądze??? pozdrowionka
ODPOWIEDZ