RF 600R

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Gość

RF 600R

Post autor: Gość »

Witam wszystkich!!!!

Całkiem niedawno stałem się posiadaczem Suzuki RF 600R z 95r. Proszę o informacje na temat tego moto: główne usterki, wady, zalety, opinie użytkowników, a co najważniejsze service manal, ponieważ przymierzam się do generalnego przeglądu. Jak sprawują wam się tem maszynki ? Aha i jeszcze jedno -moja jest zblokowana do 33KM, a normalnie ma 98KM-co wynika z dokumentów. Czy prawdopodobnym jest , aby poprzedniemu włąścicielowi chciałoby się grzebać coś przy wałkach rozrządu, czy blokada będzie tylko na gaźnikach? Mój adres mailowy: maciej.barecki@neostrada.pl

Pozdrawiam
Maciek
Franz

Post autor: Franz »

Czesc.

Watpie czy dlawil ja poprzedni wlasciciel,spososbow ograniczania mocy jest wiele, juz o nich tu na forum pisalem.

co do manuala poszukaj na emule.

pozdro.
Gość

Post autor: Gość »

Witam!!

Książkę serwisową już zdobyłem, dzięki urzejmości jednego z kolegów motocyklistów. Najprawdopodobniej zdławienie jest na gaźnikach. w przyszłym tygodniu robię przegląd , to napiszę co i jak.

Maciek
panika

Post autor: panika »

witam sprawdż krućce ssące czy nie są do polowy zasklepione i kolektor wydechowy wraz z tłumikiem czy niema kryz Pozdrawiam panika
Marecki
Śmigający inaczej...
Posty: 187
Rejestracja: pn, 12 lip 2004, 07:12
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marecki »

A jak już na niej będziesz jeżdził, to powiedz, jaki to motocukl, bo może się do takiego przymierzę :)
Dzięki i pozdro
Marecki
BanditRider

RF

Post autor: BanditRider »

Hej zdławiona będzie na gażnikach a dokładnie mówiać suwaki gażnika mają dziure i dostaje wiecej powietrza. teoretycznie nalezy te sazuwy wymienic ale można te dyiury tez zalepić spyecjalnym tworzywem.
Pozdrawiam BR
ODPOWIEDZ