czyzby to juz?

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

legion

czyzby to juz?

Post autor: legion »

jak mawialem bede jezdzil do pierwszych sniegow , tylko ze nie mialem pojecia ze beda one tak szybko :( wczoraj spadl pierwszy bialy opad a dzisiaj...........kupa pierwszego sniegu. tak sobie pomyslalem zeby moze jakas ofiare zlozyc matce naturze co by jeszcze na chwile sie wstrzymala no ale : ofiare nalezy zlozyc z rzeczy ktora kochasz najbardziej a suki przeciez nie spale ! wiec lipa . przez chwile pomyslalem o adwersarzu swoim ( czyli mojej zonie) ale lichy bylby to podarunek a i dla mnie nie bezpieczny wiec sie wstrzymalem od takowych zapedow. wiec coz robic ? a tak na serio - kto jeszcze jezdzi ? moze jakies polatanko ? aktualne do 22 listopada - wtedy byc moze zloze juz bron ( konczy mi sie abonament na parkingu he he) Pozdrawiam
legion

Post autor: legion »

a tak jeszcze dla cieniasow : dzis smigalem i to dwie godzinki :twisted: !!!! bylo widziec te oczy dziadkow i babc idacych jeszcze dzis na smetarz :) jak to przecieralo oczy ( tudziez okulary)z niedowierzeniem a i katamaraniarze choc nas uwazaja za wariatow uwierzyc nie chcieli choc naocznie sie przekonali ze ich zmora ( to znaczy my) jeszcze nie poddalismy pola !! pomyslcie : na poboczu snieg , lod na obrzezach asfaltu a po srodku jezdni wariat na moto he he a moze maly konkurs : kto pozniej zlozy moto do garazu? Pozdrawiam
artuross

Post autor: artuross »

siemka Brat :0 ja nie zlkoze Moto do garazu nawet jak bedzie metr sniegu :) codziennie smigam i pare km nabijam:)
Pozdrawiam
Hans

Post autor: Hans »

A Ja wczoraj nakrecilem ok 50km 8) , tylko te boczne podmuchy wiatru troche przeszkadzaly i fakt, ze moto bardzo wolno sie nagrzewa...ale mimo to swierdzilem, ze do konca tego miesiaca moto zostanie na parkingu, w zasiegu reki.
Dzisiaj tez nosilem sie z zamiarem, ale ten pie******* bialy puszek :evil:
pokrzyzowal mi plany.
Pozdrawiam
legion

Post autor: legion »

sądny dzień :( !najpierw moto dziwnie sie zachowywalo ( cos telepotało pod zegarami ) potem przestał działac prędkościomierz choc nie : najpierw moto zapalilo po czym zgasło i nie mogłem zapalic go przez poł godz. potem powyższe wydarzenia a na końcu po krótkotrwałej przerwie znowu kłopociki z zapaleniem. no i po tym jak moto odstawilem na parking myslałem że już po wszystkiemu a tu niespodzianki nastepne , tym razem z katamaranem . w pierwszej kolejności padł obrotomierz ( dziwne ze dwa zegary w sumie padły w jeden dzień) potem kłopociki z zapaleniem i juz tak do końca ( czyli do 17 ) w sumie auto nie jezdzi a ja nie wiem czemu ( czyżby elektryka w jednym i drugim padła ? ) w kazdym bądz razie dzis juz tylko :beer: mi zostało więc zdrowie bracia i siostry !!
Grass

Post autor: Grass »

Legion, to niechybnie kara za te myśli o składaniu ofiar...;)

Ja jeszcze nie składam broni, ale nie wiem jak długo. Przedwczorajszą przejażdżką w towarzystwie banditowym z luigi_m doprawiłam się jeszcze bardziej katarowo, ale nie potrafiłam sobie odmówić :D
Toronto to chyba jakaś wyspa pogodowa, wieje, pięć stopni, ale słońce jest i zero opadów. Byle jak nadłużej.


p.s. ale do konkursu "kto najdłużej" nie startuję 8)

pozdrawiam
MOTOWARIAT

Post autor: MOTOWARIAT »

Ja też co najmniej co 2 dzień robie jeszcze pare kilometrów ale ogólnie bardzo wk..wia mnie fakt że to końcówka sezonu chyba nie przeżyje zimy chyyba że zatopie smutki w :beer:
Pozdro :wink:
legion

Post autor: legion »

no nieeeeee kogo moje piekne oczeta widzą w tym zacnym gronie braci posiadaczy :) no niechze cie usciskam motowariat :) przy najblizszej okazji :beer:
legion

Post autor: legion »

no dzis jest pieeeeknie w szczecinie :) katamarany posuwaja sie z zawrotna predkoscia 15-20 km na godzine w niektorych rejonach miasta.co mozna odrazu zauwazyc: łapserdaki nie umieja wogole jezdzic po lodzie , a przoduja w tym kobiety( do kuchni a nie za kierownice jak umiejetnosci male) a jutro zona na egzamin z prawka idzie -czarno to widze :(
acha : za oknem -3 ( stan na godz 7.40 )
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

Dzisiaj lekkie opady śniegu w Toruniu, całe szczęście narazie raczej symbolicznie. Mam nadzieję, że nie jest to zapowiedź mocniejszych opadów i da radę jeszcze trochę pojeździć, bo jak już śnieg będzie to koniec. Zresztą jesienią wiatry przychodzą silne, wieje raz z jednej raz z drugiej i miota GSa bo drodze nie jest to zbyt przyjemne. Ale jeszcze da radę pojeździć oby jak najdłużej:)
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

oj, legion... też mnie to wszytsko w tym roku zaskoczyło, ja jednak się z tym jakoś pogodziłem i będe zimował już sprzęta... :(
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
artuross

Post autor: artuross »

Wlasnie wrocilem z traski:D 200 km nabite:P na trasie elegancko , przez miasta trzeba troche wolniej.
Ogolnie zimno ale dobre cieple ubranko zalatwia sprawe , jedyne co to kominiarka na glowe ktorej mi zabraklo i nos troche zamarzl:PP

Pozdrowionka
MOTOWARIAT

Post autor: MOTOWARIAT »

ja tyż dzisiaj zrobiłem 40 kilosów i fakt troche zimno szczególnie jak sie lata w letnich rękawicach ale trza zęby zacisnąć i kożystać kożystać bo potem będzie żal :D

Legion napewno przy najbliższej okazji :beer:

[/quote]
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Takie ladne slonko przez chwile zaswiecilo, przerwa w pracy i godzinke polatalem :D
Od razu lepiej sie pracowalo :D
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
hikor

Post autor: hikor »

Witam.
Pisze się ktoś na polatanko w niedzielę? Sprawdzałem pogodę i wygląda nieźle.
hikor
ODPOWIEDZ