Wakacje 2007 - Chorwacja.

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
dayanek

Wakacje 2007 - Chorwacja.

Post autor: dayanek »

Witam,
w tym roku po raz kolejny odwiedziłem Chorwację. Chciałem moto, stało się inaczej - wyszło samochodem.
Planami jestem już na wakacjach w przyszłym roku. Chciałbym moto, ale trasa trochę przydługa - no i rodzinka - chiba się nie zmieszczą :)
Sprawdzałem różne warianty i wychodzi mi, że jednak najlepiej i najtaniej jest zabrać moto ze sobą na przyczepce, co też planuję, i pośmigać na miejscu.
Moje pytanie - pożyczał ktoś przyczepkę, ile to kosztuje? I co z wyprawą za granicę? Jakieś dodatkowe koszty przy wypozyczaniu?
pozdrawiam
damian
Spider

Post autor: Spider »

Ja sie wybieram w wakacje 2007 na Chorwacje, tyle ze motocyklem, jakos nie bawiloby mnie dojechanie tam samochodem. Przemysl jeszcze raz, rodzinka samochodem a Ty na moto :)
dayanek

Post autor: dayanek »

No tak, z tym że taki ukłąd znacznie podraża koszty podróży - było, nie było to 1700 kmów w jedną stronę. Stąd pojawił się pomysł przyczepki. W międzyczasie okazało się, że mojego młodszego brata kolega - ma takiego małgo chopperka Husky się zowie - też by chciał, więc może uda się dwie pieczenie przy jednym ogniu upiec :)
A kiedy jedziesz i w jaki rejon?
I przede wszystkim, czy już byłeś w Cro?
Jak nie, służę pomocą :)
pozdrawiam
damian
Spider

Post autor: Spider »

nie bylem jesze na moto w chorwacji i dlatego bardzo mnie tam ciągnie, bylem kilkakrotnie ale autokarem i smaka sobie zrobiłem. Regionu jakiegoś konkretnego tez jeszcze nie obrałem - może jakieś propozycje. Ostatnio byłem w Makarskiej i bardzo mi sie ten region podobał.
dayanek

Post autor: dayanek »

Ja byłem w tym roku koło Biogradu - na kampingu, gdzie właściciel też dosiada jednośladu - miejscowość Sukosan, kamping Malenica. Super miejsce do zwiedzani całej środkowej Dalmacji - my byliśmy w Zadarze, Biogradzie, Trogirze, Szybeniku i na wodospadach Krka.
Do tego wycieczka po Kornati - więc wrażeń mnóstwo. Polecam, choć ja też w tym roku planuję Dalmację południową - właśnie okolice Makarskiej. Pozdrawiam
damian
ODPOWIEDZ