" Bój to jest nasz ostatni"

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

" Bój to jest nasz ostatni"

Post autor: legion »

no chlopaki ostatnie wspolne latanko???? no nie badzcie wapniaki!! hikor, arturos, motowariat i inni licze na was !! moze najblizsza niedziela ?? a moze wypad na cały dzień i podlecimy do braci gdzies z osciennych ? np poznan lub lubuskie? mnie ewentualnie pasuje sobota ( a niech tam , niech mnie zwolnia z pracy a nie odpuszcze)
hikor

Post autor: hikor »

Eh, żeby tylko pogoda dopisała to ja się piszę. Ostatnio coś pecha mam do latania :(
hikor
legion

Post autor: legion »

nioooo masz :) wczoraj byla naprawde super pogoda-w miare sucho , brak wiatru, katamaranow prawie wcale , nawet miejscami sloneczko wyszlo - nio poprostu super ( jak na listopad) tak mnie wczoraj wzielo ze jeszcze dzis jezdzilem ( co prawda do pracy potem do tuleckiego i do domu ) i pare kilo nabilem :)
MOTOWARIAT

Post autor: MOTOWARIAT »

Ja zawsze bardzo chętnie chłopaki ale teraz skończył mi sie naciąg łańcucha a on dalej wisi i nie bardzo już pasuje na zębatke a drugie to łożyska tylnego koła mają taki luz że przy każdym dodaniu albo ujęciu gazu dupą mi zarzuca i w moim przypadku pozostały mi traski nie przekraczające 30 km od domu
A moto będe robił dopiero na wiosne bo jestem spłukany
Ale wy zawsze możecie wpaść nad morze i po okolicy polatamy może najpierw do mnie a potem świnoujście odwiedzimy Arturrosa
Myślcie
Pozdro
mikiet

Post autor: mikiet »

ja zapraszam do koszalina na wspólne latanie:) jak dla mnie to sezon caly czas trwa.
Pozdrawiam
legion

Post autor: legion »

no jak dla mnie to mozemy w sobote leciec do motowariata a w niedziele do koszalina ( tym bardziej ze moja suczka pochodzi wlasnie stamtad a propo mikied moze ja znasz lub byles jej wlascicielem :) ) moja kochana polowica dzis odebrala prawko i pewnie bedzie mogla jechec z nami jako wsparcie logistyczne( :twisted: ) a jezdzi wysmienicie !! mowie wam , az mnie zatkalo - teraz bede ja namawial na jazde moto, a mysle ze sie w koncu da namowic. ( mam nadzieje wielka) ale ze mamy u nas w zachodniopom. DEMOKRACJE ( trudne słowko - blizej nie znane naszemu dyktatorkiemu dyktatorskiemu kierwnictu kierownictwu BS :twisted: ) wiec jak zwykle sie okaze na ostatnia chwile gdzie jedziemy ( oby znowu nie bylo tak ze ja z hikorem tylko bedziemy !!!!)
mod daab :lol:
mikiet

Post autor: mikiet »

No to ja zapraszam w niedziele do koszalina, o ile nie bedzie padać. Mozemy sie przejechac nad morze, jest jedna fajna taka trasa o ile nie bedzie zimno. a co do tego sprzetu, to ja znam stad tylko trzy suzuki, tylko gs'y: jeden taki fioletowy, drugi czarny, ale pojechal do niemiec, a trzeci jest moj:) ah, byl jeszcze jeden bodajze SRAD

pozdrawiam


P.S. a Ty czym jezdzisz, to troszke ulatwi sprawe:)
legion

Post autor: legion »

no ja dosiadam gsx- a 550 es :)
co do latania w niedziele to raczej troszeczke sie panowie ociagacie z potwierdzeniem przybycia ! mam nadzieje ze na ostatnia chwile ruszy was sumienie ! spotkanie ( jeszcze nie potwierdzone ) o 11 . gdzie i dokladna godz. ustalimy na pw lub gg ( o ile sie ktos odezwie )
legion

Post autor: legion »

sluchajcie teraz juz bez jaj ! spotkanie jutro o 11 na shelu ul gdanska ( ten na przeciwko stoczni parnicy) w razie klopotow ze znalezieniem lub spoznieniemdawac znac tel 509516569. trase wybierzemy na miejscu , ja osobiscie obralbym kierunek na swinoujscie lub na winkielki do inska ( 56 zakretasow na 10 km)
hikor

Post autor: hikor »

Dzięki za polatankę. Było wyśmienicie. Opssss, chyba wypowiedziałem się nie w tym temacie co trzeba, bo nie był to mój ostatni bój :D
Pozdrawiam.
hikor
MOTOWARIAT

Post autor: MOTOWARIAT »

było fajnie dojechałem do chaty cały
po drodze wypaliłem jeszcze 3 kółka i łańcuch nie spadł o dziwo potem w garażu skopciłem laczka pożądnie (twarda ta opona jescze można by było na niej polatać )
mam już zdjęte koła jutro biore sie za polerke felg
niestety skończyłem sezon (zużycie materiału )
POZDRO BRACIA :D
legion

Post autor: legion »

no chlopaki ......:) nie spodziewalem sie ze dacie sie namowic i tak milo spedze czas :) 300 kilom. i to jesienia to nie przelewki :D jak chcecie to moze jeszcze cos zorganizujemu....?? a tak na boku-na lyzwach zem tez wczoraj pokatal ( co sie dzieje z ta pogoda ....mozna uprawiac sporty zimowe i letnie tego samego dnia :)super! )
ODPOWIEDZ