Koszalin i okolice!

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
mikiet

Koszalin i okolice!

Post autor: mikiet »

W tym tygodniu ma byc ladna pogoda,
moze sprezymy sie i polatamy cos, co? tyle fajnych drog a wy w domach siedzicie, bo na ulicach poza żoltym GS500F to nikogo nie widze.

Do zobaczenia:)
Czesto
BS Brother
BS Brother
Posty: 187
Rejestracja: ndz, 23 lip 2006, 19:04
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Poznań, a czasowo Trójmiasto

smiganko

Post autor: Czesto »

Witam.
Mozemy polatac w ten weekend w okolicach koszalina bo ma byc ladna pogoda ;]
Jakby co to jakis smsik i latamy ;]

pozdro
Byl Bandzior B12
Jest B-King AK8, marzenia czasami sie spelniaja :)

GG:1124731
tel. 695-055-296
karus

Post autor: karus »

Przylećcie na motobazar do poznania!!
:D
Pozdrawiam
hikor

Post autor: hikor »

Jeśli wchodzi w grę niedziela, to ja chętnie się dołączę. Możemy wyznaczyć jakieś miejsce spotkania z grubsza w połowie drogi Koszalin -> Szczecin i polatać :) Legion pewnie też chętnie się dołączy. Głodny jazdy jest :D
hikor
legion

Post autor: legion »

a i pewnie ze glodny :D a powiem wiecej - nie nazarty !! jak gdzies w polowie drogi i w niedziele to sie pisze i dayanek pewnie tez :) aaaa tak na boku hikor to adamos prawdopodobnie bedzie u nas w sobote ogladac tego V stroma wiec bedzie okazyja by sie przewietrzyc
:D
hikor

Post autor: hikor »

Cześć.
Ja niestety w sobotę tyram od rana do nocy więc tylko niedziela mi zostaje. Proponuję spotkanko na miejscu o 10-tej więc wyjazd (ze Szczecina) pewnie ok 08.30 :)
hikor
legion

Post autor: legion »

choc iscie poganska to pora wstawie sie na wezwanie !! ( no chyba ze zona mi przetlumaczy ze nie mam ochoty :) )
legion

Post autor: legion »

no co jest? padlo z platanka w niedziele?? zadnej wiadomosci ani pw :( zaraz mi zglaszac co i jak - ja nadal chetny!! :D
hikor

Post autor: hikor »

Ja niestety muszę odpuścić ale nie jazdę :) Muszę znów udać się w podróż do rodzinki - oczywiście motocykielem. Wyjeżdżam o 8 rano i będę leciał trasą: Szczecin->Chociwel->Czaplinek->Golce->Szwecja->Jastrowie. Powrót wczesnym popołudniem. Jak ktoś będzie na mojej trasie to mogę sobie zrobić chwilę przerwy na pogaduchy.
hikor
mikiet

Post autor: mikiet »

jutro piatek, jak na razie to sie zapowiada ladna pogoda! na co jeszcze czekamy?!
hikor

Post autor: hikor »

Ja ten weekend mam w całości zajęty więc życzę udanej przejażdżki.
hikor
studi

Post autor: studi »

i znowu czat :twisted:

i cos jeszcze z "zasad forum" :- Godne potępienia jest zacytowanie posta po to tylko, aby dodać pod nim
tekst w stylu: "zgadzam się z tym" lub "chciałbym pojechać ale ...".


więc proszę się do tego stosować
ODPOWIEDZ