KOREK - numer katalogowy - dopisano uwagę

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

KOREK - numer katalogowy - dopisano uwagę

Post autor: bogdi64 »

w związku z pytaniami podaję nr katalogowy kora do głowicy w savage
11145-42B01 - jest to numer spisany z opakowania, i moja uwaga, nazwaliśmy to korek, dlatego też ludzie w sklepach mogą rozkładać ręce, jest to zaślepka montarzowa, odnośnie silikonu należy kupić o temperaturze min 350 stopni do uszczelnień współpracujących w oleju, tak zwane bez octowe, w sklepach moto występują silikony które nie powinny, mieć kontaktu z olejem (o czym niektórzy sprzedawcy nie wiedzą) i ten silikon w kontakcie z olejem bardzo powoli puchnie i może załatwić silnik - nasuneło mi się jeszcze jedno spostrzeżenie, umiejscowienie tej zaślepki jest takie, że istnieje małe możliwość wypchania(małego przesunięcia)przy myciu silnika(garnucha i głowicy od strony wydechu), a musiałem to zrobić, po dłuższej przejażdżce po błocie i albo przyczyna, albo zbieg okoliczności, następnego dnia pojawił się wyciek i to odrazu duży - lepiej na zimne dmuchać :?
Ostatnio zmieniony pn, 27 lis 2006, 19:36 przez bogdi64, łącznie zmieniany 3 razy.
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
ODPOWIEDZ