Suza obudzona z zimowego snu ;) !!!

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
Zielony

Suza obudzona z zimowego snu ;) !!!

Post autor: Zielony »

W związku z tym, że tegorocznej zimy nie ma zimy :lol: i że wreszcie udało mi się przyjechać do domu na dłużej niż jeden dzień (konkretnie udało się na 1,5 dnia :wink: ) postanowiłem obudzić Suzę z zimowego snu!
Jak postanowiłem tak zrobiłem :D i wreszcie znów usiadłem w siodle mojego Dzikusa 8)
Niestety nie na długo bo mam tylko cienkie letnie rękawice i po kilku kilometrach palce u rąk chciały mi poodpadać (a ocieplane rekawice gdzieś zgubiłem :P ), na tygodniu kupię jakieś grubsze rękawice i w nastepny weekend śmigam :D

W każdym razie uznałem, że zimowania w tym roku nie będzie, już dość Suza pospała :lol: (tylko mam nadzieję, ze pogoda się utrzyma)!
trenner

Post autor: trenner »

Też mnie to cieszy-ranki i wieczory są już bardzo chłodne,ale robie sobie przerwę w pracy w południe i ruszam w trase,bo nie ma na co się oglądać :)
Na idealne warunki do jazdy trzeba jeszcze dłuuugo czekać 8)
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Zielony ty lepiej nie kombinuj z jazdą w grudniowe chłody tylko zabieraj się do gięcia nowych stelaży :P ( bo cie qgel przetrąci )
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

No koledzy pogoda jest cudowna, suza nie chce iść spać więć jeżdżę z nią na spacery kiedy się tylko da :D
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

A ja zakładam nowe stelaże i obejmy , biore moto do rzeszowa. Będę trzymał suze w windzie :P, też będę codziennie śmigał :!: Ehhh voti ty to mas fajnie :lol:
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

No dzisiaj posmigałem troszkę z glossym moim B6 i qwa mać znowu zabrakło mi paliwa, chyba muszę częściej patrzeć na mój podpis pod postem :shock: :shock: :shock:
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Bo cały czas patrzysz na nową puszkę a nie na nawinięte kilometry :jezyk: . A propos puszki Zielony powinieneś na żywo usłyszeć jak sobie fajnie gra, warta swojej kasy.
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

Jakżebym mógł nie słyszeć nowej puszki Votiego :lol:

Oczywiście słyszałem ją już na żywo z Rzeszowie - miła muzyka :D
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Mimo negatywnej opinii "białego kitla" dzisiaj obudziłem suczke z zimowego snu i przejechałem ok 1 km :) bo wiecej było by niezbym rozmyslne narazie. :lol: :lol: :twisted: :twisted:
Czerwony potwór
Zielony

Post autor: Zielony »

gratuluję pierwszej jazdy w tym roku :!: :D

ale uważaj lepiej z tym jeżdżeniem......"białe kitle" jednak czasem majarację !

pozdrawiam
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Suza obudzona ze snu i troszke czasem zadymi na czarno jak przygazuje po wymianie puszki na przelotówke, czyżby za duzo paliwa w mieszance ?
Czerwony potwór
Zielony

Post autor: Zielony »

przy takiej puszce norma, czasem ma prawo lekko zadymić :)
ODPOWIEDZ