wielkie piwozlopanie odc. 1

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

legion

wielkie piwozlopanie odc. 1

Post autor: legion »

Witam ! razem z hikorem wpadlismy na nowy sposob uatrakcyjnienia naszych spotan ( coby brac w wiekszej ilosci sie zebrala ) a wiec :
bracia z zachodniopom. czyli Szczecina ( bo z innych miast- procz moze jeszcze z Koszalina - jakos sie nie udziela . - zlosliwy przytyk autora postu :twisted: ) mogla by sie spotkac gdzies w zaciszu portowej tawerny by przy pomocy zlocistego sponiewierac sie okrutnie :D kulturke propagowac nam wiec czekam na liczny odzew braci tych starszych jak i tych mlodszych ( tych jezdzacych i tych co juz bron i konia zlozyli na spoczynek) . Panowie Larum graja !
co do daty proponuje sobota za tydzien godzinka 20-21. miejsce do ugadania -rzucajcie propozycje byle w szczecinie bylo!
:beer:
hikor

Post autor: hikor »

Witam.
W ramach ciekawostki dodam, że pomysł zrodził nam się w głowach i został omówiony na skrzyżowaniu gdy czekaliśmy na zmianę świateł. Wniosek z tego taki, że jak jedziesz - nie myślisz tylko szczytujesz :D
Ja jestem jak najbardziej za. Jakaś portowa mordownia z dużą dozą rozrywek wszelakich - mile widziana :) Może Tawerna :?: :roll:
hikor
dayanek

Post autor: dayanek »

WItam,
curde - w sobotę mam imprezę firmową o 19tej. Ale dajcie znać, gdzie będziecie - jak zacznie się robić sztywno - urwę się i dołączę.
pozdrawiam
hikor

Post autor: hikor »

Spokojnie, Dayanek. W najbliższą sobotę na pewno nie organizujemy spotkania. Ani Legionowi ani mi nie pasuje. W przyszłym tygodniu się umówimy.
Pozdrawiam.
hikor
PS. Legion! Leeeegioooon! Łodezwijże się!
legion

Post autor: legion »

no estem :) hikorrrrro czemu mnie wzywasz? czym ci ja pomoc moge?? czyz nie wspominalem zem w pracy totalnie czas swoj poswiecic musze ? lecz bez paniki . moze wieczor sobotni i niedzielny w pokoju spedzic mi przystanie bez zgielku i halasu pracy :) aha - co do miejsca spedzenia czasu naszego na uciechach to koniecznie portowa i mordownia :)

PS. Dayanek , a ty godosz po noszemu? :twisted:
studi

Post autor: studi »

proszę nie uprawiać czatu na forum :twisted:
legion

Post autor: legion »

zachodnie sie rozrasta jak widze! mam nadzieje ze czytacie te cholerne forum i czynicie przygotowania do piwozlopania? moze w tygodniu sie spotkamy na malym? jak pogoda dopisze to smigniemy na moto a jak nie to w srode do mordowni proponuje pod wieczor sie wybrac, cosik tak kole 21 !
Elvis

Post autor: Elvis »

Ja z chęcią bym wpadł i wypił cosik z wami - tak z okazji moich początków wśród Braci. Z niecierpliwością czekam na dalsze informacje.

btw - gdzie znajduje się owa słynna mordownia?
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kuchar »

ja rowniez sluze pomoca tylko nie wiem czy bede mogl az tak bardzo sie sponiewierac
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
legion

Post autor: legion »

ustalone! mordownia- tawerna na boch. warszawy w srode o 20 lub 21 ( ja zaczne o 20 :) ) jak ktos ma trudnosci z trafieniem to dzwonic ! moj tel 509516569 . nie szykowac sie na balange do rana bo swieta ida ( jak zonie nie pomoge w przygotowaniach to mi urwie....... a bez tego jazda juz nie ta sama) milo bedzie spotkac was jeszcze raz w tym roku :) mam nadzieje zobaczyc wszystkich braci ( bez wykretow tylko pracą - o tej porze nikt nie pracuje przy zdrowych zmyslach) pisac na pw kto przeczytal bo zaproszenia imienne bede slal
dayanek

Post autor: dayanek »

Ja przeczytałem - tak około 20tej będę ze swoją żonką (Legion - Ty wiesz, że nigdzie - nawet na moto samego mnie nie puszcza:))) na chwilkę spotkać się, żłopnąć i pożyczyć wszystkiego najlepszego :)
pozdrawiam
Abe

Post autor: Abe »

Ja też się dołącze, ale nie wiem co z robotą. Mam nadzieje ze uda mi sie wyrwać... Jak coś to Legion przywiez mi piwo do roboty :P
hikor

Post autor: hikor »

Ja, jak zwykle, będę niezawodnie. Środa, 20.00
hikor
Perun
The Real One
The Real One
Posty: 111
Rejestracja: wt, 23 lis 2004, 20:16
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Perun »

Hikor, tedy zagai w środe na temat wspólnej jazdy do krainy zamków i skał, na rozpoczęcie sezony 2007 z BS.
Pozdrawiam Perun.
Niechaj w bakach nigdy nie zabraknie nam paliwa, a kobiety nasze i nie nasze zawsze będą skore ;)
hikor

Post autor: hikor »

he he he myślę, że temat ten wyjdzie tak czy inaczej. To oczywiste :)
Pozdrawiam.
hikor
ODPOWIEDZ