zachodniopomorskie ?

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

zachodniopomorskie ?

Post autor: legion »

... a moze legionowo i hikorowo?? panowie lecicie sobie w kulki !! ja piernicze takich braci co honoru za grosz nie maja !! jak nie mozesz przyjechac na spotkanie to powiedz jeden z drugim wprost o tym a nie zapowiadasz sie a potem nic . przegieliscie na maksa- stolik zajety barman patrzy na nas jak na glupich ( mialo byc 9 osob !! - a przy stoliku dwie ) a wy nawet znaku! dzwonimy a wy nawet tel. nie odbieracie !!!! jeszcze jeden taki numer a z hikorem o wotum nieufnosci dla was wystapimy ! jak mam miec za braci....... szlag ( cenzura nawet nie zdzierzy tego co na jezyk mi sie cisnie) zaraz pewnie posypie sie worek usprawiedliwien i wiecie co ? mam je gleboko w d........ie jak dla mnie to jestescie banda dzieciakow i zastanowcie sie czy bractwo jest dla was !
impreza trwala do 24.30 Hikor > teraz twoja kolej !
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

Witam

JA się z wami nie umawiałem, ale może kiedyś mogli byśmy się spotkac. pozdro Bracia
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
dayanek

Post autor: dayanek »

Ja się pierwszy składam do opierdolu :oops:
Sorrka, ale japońce mnie puściły 23.40. I nie miałem już siły gdziekolwiek iść. Sorrka i mea culpa :(
Następne spotkanie stwiam pierwszą, karną i podwójną kolejkę dla Hikora i Legiona.
:oops:
No co tu dużo mówić wstyd wielki :oops:
pozdrawiam

damian
Elvis

Post autor: Elvis »

Ja się nie będę tłumaczył – po prostu zje…em i tyle. Fakt, mogłem przedzwonić ale numeru nie miałem przy sobie. Wszystko to wyłączne moja wina – ale człowiek nigdy nie jest pewien co się może stać. :(
Hikor i Legion - przyjmijcie moje wielkie przeprosiny
hikor

Post autor: hikor »

Legion ma 10000000 %-ową rację. Jak ma się u nas dziać cokolwiek, jak woli do działania żadnej nie ma. To nasze Zachodniopomorskie to skażone chyba jest. W każdym razie opierdziel połączony z wizją kary musi być więc następnym razem to, co widać na moim avatarze wykonam na jajach takiego delikwenta.
hikor
dayanek

Post autor: dayanek »

Myślę, że jeszcze nam się uda coś zrobić. Jednak jestem optymistą, choć na moją propozycję wspólnej wyprawy do Chorwacji w przyszłym roku odpowiedział tylko koleś z Bielska - Białej.
No cóż, jeszcze raz wielkie przeprosiny z kubłem piwska na następnym spotkaniu, albo dobrym, ciepłym kurakiem przy zimowym lataniu.
pozdrawiam
damian
Abe

Post autor: Abe »

Powiem tak. dzisiaj legion odwiedził mnie w robocie. Chcielibyśmy zorganizować na przyszły sezon jakieś mini rozpoczęcie dla BS, ale jak ktoś się deklaruje, że przyjdzie, a potem sobie olewa to to jest nie fair... bardzo nie fair!
Chłopaki - następnym razem jak ktoś się zadeklaruje to niech ruszy motor w tylnej części ciała... :?
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Tak się zastanawiałem czy przed świętami warto. Bo to atmosfera inna, serdeczności wiele wokół itp., itd..

Pamiętasz Legion co kiedyś naskrobałeś:

"moze brac zadzaca pomysli o innym miejscu rozpoczecia sezonu a nie na wlasnym podworku? no chyba ze panowie z wawki zatracili wlasciwosci jezdne i moga tylko do 50 km od miejsca zamieszkania sie oddalac "

"bracia z dolu Polskki mogliby choc raz sie postarac i podjechac gdzies dalej dla dobra ogolu ( mowa o tychach i innych katowicach)"

A tu taki zonk :twisted: w obrębie jednego regionu (miasta) nie wypaliło.........
Sam widzisz, że nie istotna jest odległość. Najważniejsi są ludzie.
Zanim znowu zechcesz komus nieudolnie dowalić - pomyśl co piszesz. W imię dobra Bractwa. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
legion

Post autor: legion »

Ot pamietliwa bestyja ! :twisted:
po pierwsze jakie dokopanie i do tego nieudolne???? jak bym chcial komus dokopac to uwiez ze nie byloby to nieudolnie!! (poza tym nie widze sensu by komukolwiek dokopywac ) w tamtym poscie to byl zlosliwy przytyk . a po drugie- musze jeszcze sprawdzic na mapie- ale gliwice nie leza w zachodniopomorskim ? ja rowniez pozdrawiam brata i zycze milych swiat !!
ps : ale zonnk faktycznie jest ( dla mnie nie dopyslenia bylo ze cos takiego moze sie zdazyc)
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Nie sprawdzaj :lol:
Gliwice są koło Tychów i "innych Katowic" :twisted:
"Pax między chrześcijany".
Wesołych Świąt !!
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kuchar »

jeszcze raz sorki ze mnie nie bylo ale ty legion wiesz gdzie pracuje a u mnie nieraz w pracy trzeba zostac :(
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
legion

Post autor: legion »

koniec tematu ! :D no bylo i juz minelo ( najgorzej byla ta noc, jeszcze po bronkach - ale bylem wkurzony) juz mi minelo dawno i gdyby nie ciagle pojawiajace sie posty juz dawno bym zakonczyl temat.
Zgoda mosci panowie !! Zgoda miedzy bracmi !
Lechul > Pax !

:beer: dla wszystkich !
MOTOWARIAT

Post autor: MOTOWARIAT »

He he ale sie chłopaki cieńko starają jak ja bym mieszkał w szczecinie to byśmy sie musieli wspolnie na AA zapisać
oj wsyd wstyd poprawcie sie
Pozdro dla pijących :beer:
paolo29

Witam serdecznie!!!

Post autor: paolo29 »

Na mnie możecie liczyć .Nowy Brat wam się przyda!!! Prosze o kontakt w razie jakiś imprez. A może sam wam coś zaproponuje. Co wy na to? Pozdrawiam serdecznie! :lol:
ODPOWIEDZ