piwozlopanie odc 2

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

piwozlopanie odc 2

Post autor: legion »

panowie czas na nastepne spotkanie przy piwku ! mysle ze 13 lub 14 stycznia bedzie odpowiednim czasem - co do miejsca wiadomo - TAWERNA !
tym razem prosze o przemyslane odpowiedzi ( jakos nie chcialbym czuc sie jak podczas ostatniego spotkania :( ) oczywiscie wiedomo ze termin to narazie propozycja wiec jak komus nie pasuje to dac znac !! wybierzemy taki jaki bedzie najbardziej trafiony ! dajcie znac najpozniej do poniedzialku ( trzeba stolik zaklepac ) godzina 20 mysle ze bedzie ok . Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr, 3 sty 2007, 19:09 przez legion, łącznie zmieniany 2 razy.
hikor

Post autor: hikor »

Sobota 13-go... co Wy na to? ;)
hikor
Abe

Post autor: Abe »

jak na razie sie deklaruje.
Prawdopodobnie bede z moja kobieta, bo samego mnie nie pusci.
Mi pasuje Piątek i sobota, a nawet niedziela
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kuchar »

wstepnie i ostroznie mowie ze bede :P
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
legion

Post autor: legion »

panowie no wiem ze powiedzialem ze rozwaznie ale nie az tak ! :D no dawajcie cosik sie spotkamy i browca lykniem - przeciez cala polska znow bedzie chuczala ze w szczecinie to tak z tym bractwem na niby :( wpisac mi sie na liste obecnosci !
hikor

Post autor: hikor »

Tam zaraz cała Polska... :D Ja oczywiście będę.
hikor
legion

Post autor: legion »

no panowie juz czas liste obecnosci podpisywac kto bedzie na 100 % bo nie wiem na ile osob stolik rezerwowac ( najlepiej na PW )
legion

Post autor: legion »

dla tych co nie wiedza : sobota 13 .stycznia Tawerna godzina 20 .00
moj nr tel jakby co :509516569
legion

Post autor: legion »

dla tych co boja sie ze nie trafia i tych co jeszcze sie nie zdecydowali !! link przeslal Elvis

http://www.wszczecinie.pl/lokale/puby/1351/1351
hikor

Post autor: hikor »

UWAGA!!!
Ze względu na brak miejsc do rezerwacji w "Tawernie", spotkanko przenosimy do innej knajpy. Wywiadowcy są już w terenie i szukają miejscówki godnej naszej ekipy :) Jak tylko sytuacja się wyklaruje - podam tutaj informację.
Przepraszam za zamieszanie.
PS. Sytuacja się wyjaśniła. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20-tej w knajpie "Sekstans" przy Pl. Lotników.
Serdeczne podziękowania dla żonki Legiona :)
hikor
Abe

Post autor: Abe »

Przyjęte...
jak cos to dzwonie i postaram sie być na 20, ewentualnie troszke później.
Niestety moja pani jest chora, ale dosc mocno się napaliła na spotkanko, wiec raczej problemu nie bedzie....

do zobaczenia!
legion

Post autor: legion »

Dziekuje Braciom za wspolnie spedzony czas !! teraz juz wiem ze bractwo w zachodnim istnieje !!!! niedlugo foto z imprezy !!
hikor

Post autor: hikor »

Witam.
Bractwo w Zachodniopomorskim istnieje. Ja natomiast jeszcze nie, więc zmykam dalej leczyć skutki wczorajszej integracji :szczerbol:
hikor
Filet

Post autor: Filet »

Witam Braci. Jest poniedziałek rano....czucie w kończynach powróciło....
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kuchar »

no u mnie tez z wielkimi problemami ale czucie powrocilo :)
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
ODPOWIEDZ