zachodniopom. rozpoczecie.

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

legion

zachodniopom. rozpoczecie.

Post autor: legion »

dzis sie spotkalem z Abe w moto-akcesorjach i padl temat rozpoczecia sezonu 2007 . uzgodnilismy ze juz nalezalo by cos o tym pomyslec bo wiadomo ze impreze trza zaplanowac , ( daj boh) ktos z innych rejonow wpasc zechce ( a zapraszamy serdecznie !! ) i wstyd by bylo jakby lipa wyszla . proponuje koniec Marca lub poczatek kwietnia ( caly czas mam nadzieje ze zimy nie bedzie) i teraz rodzi sie pytanie : czy robimy gdzies w srodku wojewodztwa by jak najwiecej ludzi z osciennych przybyla czy w Szczecinie ( toc sila nas ostatnio z pod godla gryfa). mniemam ze wszystko zalezy od ilosci osob chcacych uczestniczyc w tak donioslym dniu dla naszego wojewodztwa , wiec prosze o liczne wypowiedzi w temacie.
hikor

Post autor: hikor »

Ja proponuję na terenie województwa ale w punkcie gdzie wszystkim będzie NAJDALEJ. Przecież największą frajdą, zaraz po wspólnej zabawie, jest ta z podróży. Zgałaszacie się ludzie!!!
hikor
mikiet

Post autor: mikiet »

jezeli rozpoczecie bedzie w sobote/niedziele, to ja bede na 100%, nawet 120:) a proponuje gdzies nad morzem, srodek zach-pomorskiego, ale gdzies na pld wschod woj. zeby sie najwiecej osob zebrało. no chyba ze robimy rozp zachodniopomorskie:P pozdrawiam
hikor

Post autor: hikor »

Zacodniopomorskie duże jest.. :) Poczekajmy chwilę na zgłoszenia i wyznaczymy "najdalszy punkt". W tej okolicy poszukamy miejscówki i będzie git :D
hikor
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kuchar »

widze, ze jakas konkurencja dla ogolnopolskiego rozpoczecia rosnie :P
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Spoko Kuchar :wink:
Legion i spółka robia rozgrzewkę pewnie coby nie było tak, że tylko Hikor sam przypędzi do Podlesic :wink:
Pozdrówka Gryfianie !!!!!!
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kuchar »

spoko spoko ja rowniez mam w podpisie szczecina a ja sie na 99% postaram byc a wiec bedzie nas 2 z zachodniopomorskiego :P
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
mikiet

Post autor: mikiet »

ja powiedzialem, ze bede na 100 % jesli bedzie to w weekend. dotrzymuje słowa:)
Perun
The Real One
The Real One
Posty: 111
Rejestracja: wt, 23 lis 2004, 20:16
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Perun »

Proponowałbym rozpoczęcie lokalnego śmigania wyznaczyć w okolicach Binowa, Glinnej lub jezior baniewickich. Miejsca to urokliwe wielce, sprzyjają kontemplacji natury oraz integracji całkowitej, cokolwiek to by nie znaczyło:) Początek kwietnia to dobry termin, pogoda zastała już zamówiona, a czasu będzie dość, by omówić bryknięcie watachą na majowy termin całego BS. Chętnie pomogę w organizacji i sam zauczestniczę się z radością na śmierć:)
Niechaj w bakach nigdy nie zabraknie nam paliwa, a kobiety nasze i nie nasze zawsze będą skore ;)
hikor

Post autor: hikor »

No, wreszcie coś się dzieje :twisted: Podawajcie propozycje miejscówek. Warunek, muszą być pewne na 100%. Coś razem wybierzemy. Będzie jazda... :twisted:
Pozdro, Lechul :)
hikor
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

Panowie a może by tak w Ińsku???????????????????????

ja się pisze na milion 1000%
pozdro
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Abe

Post autor: Abe »

Proponuje nastepujaca rzecz:
Zbieramy zgłoszenia i zaznaczamy na mapie gdzie kto jest. Potem na tej podstawie wysnaczymy miejsce w woj gdzie sie spotkamy. Miejsce to powinno byc tak dobrane zeby każdy miał daleko (jak powiedział hikor).
No i może żeby coś w tym miejscu było ciekawego, a nie szczere pole (zresztą jezeli to komuś pasuje...)
legion

Post autor: legion »

bedzie okazja wstepne propozycje omowic na piwkozlopaniu he he
Kuchar > zadna tam konkurencja tylko jak slusznie zauwazyl Lechul chcemy zobaczyc jaka sila moto dysponuje tak naprawde zachodniopom. :twisted: czyli rozgrzewka ( jakos przez dluzszy czas praktycznie tu sie nic nie dzialo- mimo tego ze masz szczecin w podpisie :twisted: )
Lechul > zauwaz zem dopiero od polowy tego sezonu do bractwa dolaczyl wiec nie moja wina ze hikor sam jezdzil :) teraz mozecie liczyc na to ze i jam sie pojawie !! zreszta co bede gadal po proznicy........
legion

Post autor: legion »

to ja pierwszy rzuce czyms !! Zamek "DRAHIM" ( wybacz hikor bylem pierwszy he he) jest tam wszystko czyli co zjesc , gdzie spac , gdzie pojezdzic , ruiny do pochodzenia i obejzenia , wieza widokowa w gluchej puszczy prawie ze , winkielki w pieknym krajobrazie ulozone no i daleko ode mnie . dla nie wtajemniczonych : zamek jest mniej a wiecej w pol drogi miedzy czaplinkiem w polczynem zdroj w miejscowosci stare drawsko. podaje stronke do obejrzenia
http://www.drahim.pl/
polecam galerie. tu macie tez fotki do obejrzenia - zamek i otoczenie!
legion

Post autor: legion »

to ja pierwszy rzuce czyms !! Zamek "DRAHIM" ( wybacz hikor bylem pierwszy he he) jest tam wszystko czyli co zjesc , gdzie spac , gdzie pojezdzic , ruiny do pochodzenia i obejzenia , wieza widokowa w gluchej puszczy prawie ze , winkielki w pieknym krajobrazie ulozone no i daleko ode mnie . dla nie wtajemniczonych : zamek jest mniej a wiecej w pol drogi miedzy czaplinkiem w polczynem zdroj w miejscowosci stare drawsko. podaje stronke do obejrzenia
http://www.drahim.pl/
polecam galerie. tu macie tez fotki do obejrzenia - zamek i otoczenie! ( szczegolnie te stronke polecam !! )
http://www.drahim.pl/zamek/zamek.php
ODPOWIEDZ